reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie w 2012

Martolinka, Igor budzi się o 6, czasami w porywach o 6.30. Koło 9.30 już padaaaa i śpi koło 2-2,5h. Wcześnie, no ale co zrobić. Potem koło 15.00 zasypia jeszcze na jakąś godzinkę

Był czas, ze budził sie koło 7-7.30 i wtedy na drzemkę szedł koło 11.30 i spał 2-2.5 h i tej popołudniowej już wtedy nie było
 
Ostatnia edycja:
reklama
Tesciowej sie nie wybiera:-(Dobrze ze przyszła szwgierka ma taka samą opinie o niej jak ja:)Zazdroszcze tym dziewczynom co maja super tesciowe.

martolinka, lazurowe
Ja jakoś za sushi nie przepadam, czy za owocami morza, może kiedys sie do nich przekonam.

Uwielbiam za to oscypki i to jeszcze z grilla. mniamuśne są:)

Majcie jakiś fajny przepis na sałatkę do grila, szykuje mi sie impreza w sobote.
 
Wika Antek odkad skończył rok spi raz dziennie 2-3 godziny. zasypia około 12 , a wstaje 6-7
mmona moze sprobuj sushi z wedzonej ryby , albo surimi? sa tez wegetrianskie:)
 
Mmona ja robię zawsze taką: pomidor, ogórek, sałata lodowa i ser feta (albo w zastępstwie kanapkowo-sałatkowy) do tego sosy z knora i wychodzi super:tak:
 
wika no ja tez jakos nie ma weny na obiady dlatego Borys gotuje :-D On zawsze cos fajnego wymysli :tak:
mmona w takim razie sloneczka Ci zycze na sobote skoro impra Ci sie szykuje :-)
martolinka dzisiaj juz lepiej sie czuje, duzo spalam i juz jest oki ;-)

Ja wciagnelam Goracy Kubek. Borys po poludniu bedzie gotowal, wiec musze jakos przetrwac do tego czasu :-D
 
Ostatnia edycja:
Hejka, ale mnie mdli od wczoraj, blee:eek: ciągle jestem głodna ale prawie nic mi nie smakuje. A już myślałam, że mnie te sensacje ominą...:no: bo w zasadzie do zeszłego tygodnia czułam się znakomicie, a teraz codziennie mdłości i zawroty głowy. Mam nadzieję, że to szybko minie.:tak: Dla dzidzi wszystko przetrzymam, szkoda tylko, że to utrudnia normalne funkcjonowanie. Dobrze, że jestem już na zwolnieniu, bo bym w szkole nie dała rady z tymi knąbrnymi dzieciakami.

lelek- no właśnie, jak długo będziecie w tej klinice? pewnie mały to przeżywa?
lazurowe- ja lubię gotować, ale teraz niestety mój m trochę musi mnie wyręczać lub pomagać przez te mdłości i duuużą wrażliwość na zapachy, zwłaszcza niektóre np z lodówki, blee...:baffled:
wika- najprostsze sałatki są często najsmaczniejsze:tak:
danao- i jak tam? byłaś na becie? daj znać!
a kiedy wraca livastrid?
 
Isana nawet nie wiesz jak Ci zazdroszcze powodu tych mdlosci... Ehh... :-( Mam nadzieje, ze ja bede tak sie czula juz za jakies poltora miesiaca ;-)
 
uuu Isanka to sie zaczyna:eek:ale szybko minie i nie bedziesz pamietac o takiej dolegliwosci:-p i super ze juz na zwolnieniu, odpoczniesz i zajmiesz sie przygotowaniami na przyjscie dzidziusia

w klinice bedziemy od srody do piatku

lazurek
a Tobie co ze tak zle sie czujesz?

mmona
udanej imprezki w sobote!


ale mam pamiec... nie pamietam wiecej co mam odpisac:-(

trina, to chyba Ty pisalas ze maluszek chory? duzo zdrowka dla niego!

tu wstawie namiastke zdjec




dostalam @:-(w 34 dniu cyklu
 
Hellou,
Lelek, niezle foty:tak:
Isana, mdlosci kiedys przejda, a dzidzia pozostanie na zawsze i to jest fajowe:tak:
U nas pogoda zalosna, zimno i deszcz, fatalnie:wściekła/y: A jeszcze pare dni temu bylo tak ladnie i cieplo.
Ktoras sie pytala o salatke do grila, najlepsza moim zdaniem jest kartoflana i latwo sie ja robi: ziemniaki, korniszony, jajka, sol, pieprz i majonez, voilá!:tak:
 
reklama
Lazurowe- ale masz fajnie z tym swoim Mężusiem, że Ci tak dogadza w kuchni:-D Mój nie ma czasu na gotowanie:-(
Isana- ja też nie miałam mdłości wiec Ci za bardzo nie pomogę:-( Napewno rano nie wstawaj z łóżka o pustym żołądku. Jeszcze w łóżku zjedz jakiegoś herbatnika, czy biszkopta:tak: I dobrze, że już jesteś na L4:tak:
Lelek super foty. Motorzystka z Ciebie pełną gębą. :tak:
 
Do góry