reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie w 2012

dana niesamowita jestes :-D Ale swoja droga poprzednim razem udalo nam sie w pierwszym cyklu staran. Ale jednak nie zakonczylo sie szczesliwie :-( Co do haftowania to jak jechalam do lekarza na wizyte (myslac, ze wsio jest ok) to puscilam pawia w samochodzie :zawstydzona/y: No a potem placz i ryk na calej linii... Za miesiac dunga dunga codziennie :-D Musi teraz cos sie z tego wykluc :-) Zobaczysz kochana, ze jak nie bedziesz myslec to sie sybko uda. Ja nie myslalam o tym poprzednio i poszlo jak z platka :tak: A teraz czekam bardzo na kolejny cykl i sie obawiam, ze moze dlatego nie wyjdzie tak jak chce, bo za bardzo sie tym teraz przejmuje :-( Aczkolwiek nie mierze tempki, nie stosuje testow owu, jedynie Folik biore...
 
reklama
Pytanie jak nie myśleć? Chodzi mi o to, że teraz tak długo nie myślałam, ze musi się udac, że teraz i w ogóle. Brałam to na luz. Cały czas myślałam, będzie teraz super, będzie później też fajnie.I nici. Ja chyba musiałabym sobie wmówić, że nie mam najmniejszej ochoty zajść w ciążę, że nie ma takiej opcji. To może wtedy by się udało.
 
dana wiem jak to jest... Ja tez teraz staram sie nie myslec, ale kazdego dnia patrze, ktory juz mam dzien cyklu i kiedy ta

kolejna @ przylezie, zeby mozna juz dzialac... Ehh... Zobaczymy co z tego wyjdzie...Trzymam &&&&&& za nas obie. No i

za reszte kobitek oczywiscie tez :-)
 
dana ja mam teraz sporo na glowie, wiec moze nie bede myslala za duzo. Wlasnie oswiadczylam mojemu B., zeby przypadkiem nie zapomnial o naszej rocznicy za 2 tygodnie :-) Ale bezposrednia jestem, co? :-D Ale jak go zapytalam co chce na prezent to odpowiedz mnie zatkala. Stwierdzilam, ze mojemu mezowi odbilo juz na maxa :baffled:
 
hejj :)

Dana- przykro mi bardzo:-:)-( Masz nowy cykl i jest nowa szansa:tak: O Igora staralismy się 8 miesięcy. Nastawienie psychiczne jest bardzo ważne.... łatwo się mówi "nie myśl", gorzej to wykonać.

Lelek- trzymajcie się jakoś w tym szpitalu;-)

Mmona zapodaj ten przepis:tak:
 
Cześć dziewczynki,

ostatnio nie mam czasu ani sił zaglądać do komputera poza pracą, a w pracy ... na szczęście coś się rusza , więc w pracy nie wchodzę na BB.
Przeczytałam tylko ostatnią stronę i co Ja widzę ??:szok: Danao złapałaś doła ??kobieto nie przejmuj się, na 2013 to Ja przechodzę a Ty masz tu zostać !!!!!Może dla własnego spokoju pójdź do lekarza i zrób badania jakieś? Moja koleżanka miała iść na sprawdzanie drożności jajowodów, ale nie zdążyła, chyba ze strachu zaciążyła:-D:-D:-D:-D:-D
Nie smutaj się , lato idzie - będzie można poszaleć , tym bardziej że na wakacje jedziesz za chwilę, to jak nic wrócicie we 3 :-):-):-):-)
lazurowe - Ja swojemu tez przypominam o rocznicy, tylko nie pytam się czy pamięta a co chce dostać :-D:-D
Idę może przeczytaj jeszcze ze 2 strony wstecz co tam u Was.

lelek - udanego ( o ile można tak powiedzieć ) wyjazdu!
 
Wika 8 - podaję przepis

Składniki:
Brokuł - zawsze kupuje 1 szt, zalezy ile chcesz jej zrobić
ser fera - jedno opakowanie
migdały - kupuje całe i dziele na połówki
Sos:
majonez
czosnek,
jogurt naturlany,
sól, pieprz

Gotuje brokuł i dziele go na różyczki, ser feta kroje w kosteczkę.
Migdały dziele na połowki i praże na patelni na złoty kolor.
Ukladam warstwami brokuł, ser feta, polewam sosem i posupuje prażonymi migdałami.
Sałatka jest pycha, palce lizać, zawsze znika ze stołu.

Lelek
- powodzenia
 
Czesc kobitki :-)
Nadrobilam Was od piatku, ale niestety niewiele pamietam :-p sklerotyk ze mnie.
Kurcze, u mnie troche brak czasu, bo i praca i pisanie mgr i Tunisek :-p
danao szkoda, nie wiem, czy wiesz ale jakos na poczatku jak zadomowilam sie tu na forum to byl styczen/luty, tez wyszly mi dwie kreseczki na tescie, tzn. wyszly ale po uplywie wskazanych 5 min. wiec niby test nie byl wazny, chyba dwa testy mi wyszly tak. @ przyszla po 51 dniach :szok: masakra jakas. Wiesz czasem zdarzaja sie jakies zawirowania, ale glowka do gory, dopiero rozpoczeliscie staranka :-) aaa i nie przenos sie na 2013 :-p
livastrid wracaj bo pusto tu bez Ciebie :-p
witam nowe mamuski :-)
u mnie dzis 13 dc. a splywa ze mnie jak z kaczki :szok: to juz drugi taki cykl, nie wiem o co cho... moze to wplyw wiesiolka, ktorego bralam dwa miechy temu???
 
reklama
Cze,
danao, nie przejmuj sie tak, bo sie zablokujesz:-pNiedlugo pewnie i Tobie uda sie zajsc w ciaze. A w zyciu tak juz bywa, ze jednym udaje sie wczesniej a innym pozniej, wiec glowa do gory:tak:
Lelek, powodzenia na wizycie:tak:

Padam na paszcze...
 
Do góry