reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie w 2012

Witajcie "stare" i nowe mamusie:tak:

nie mam cos ostatnio weny do pisania i mowiac szczerze ciagle jestem zmeczona, do tego bola mnie stare kosci;-)
danao, pewnie mamusiami 2012 zostane te, ktore sie w miedzyczasie nie rozmysla:-D
 
reklama
Truskawica- chodzi mi o to: jak Ty to robisz, ze Twoje posty są takie długie w sensie, że każdemu zawsze odpisujesz po kilka zdań, że pamiętasz co kto napisał...:tak::tak: ja poczytam i zaczynam pisać i już nie pamiętam, co miałam komu odpisać:zawstydzona/y::zawstydzona/y:

Natalia witaj :)

Andzia a wolałabyś jakby się przydarzyło niespodziewanie, czy chciałąbyś żeby wszystko poszło z planem??
 
czesc :-)
anastazja ja juz wrocilam, ale nastepnym razem chetnie sie spotkam z Toba :-D:-)
Dzis uadly mi sie zakupy :-) kupilam sobie baleriny dzinsowe w ccc i imprezowa bluzeczke z golfikiem i przedluzany czarny sweterek na guziki :-) minus taki, ze po obliczeniu wszytskiego, wydalam w tym miesiacu -prawie 600 zl na ubrania :zawstydzona/y: kurde boje sie co bedzie w czerwcu, jak sie wyprzedaze zaczna, a jeszcze kilka rzeczy na gwal mi potrzeba:no:
Co do bucikow, to ja w pracy moge raczej tylko w baletkach, czasem w tenisowkach czy trampkach, ale wtedy nie moge zalozyc np. bluzy tylko jakos tak mnie sportowo sie ubrac. Ale ogolnie ok bo przewaznie w takich butkach wlasnie pomykam, czesto tez w koturnach chodze i na obcaasach ale to poza praca.
wika pozdrawiam rowniez :-D
 
A mnie od dluzszego czasu naparza prawy jajnik :wściekła/y: Moze to owulka, hmm...
Natalia witaj! Owocnych staranek zycze :-)
maron to Ty sie lepiej mnie nie pytaj ile ja wydaje ;-) Ale zawsze jak chce sobie cos kupic to Borys mowi: "Skoro to potrzebujesz to kup". No i takim sposobem rozpuszcza mnie finansowo :blink:
 
Ostatnia edycja:
czesc babeczki przyszlam Was pocztac bo dawno nie zagladalam:)
maron oh juz nie moge sie doczekac wyprzedazy, obiecalam sobie ze wreszcie cos kupie, bo jak na razie czekalam az schudne po ciazy, ale mam juz dosc i tak mi zostal brzuchm eh
natalia głowa do gory, my sie dlugo staralismy o Kubusia, a dopiero jak przestalismy sie starac, a co za tym idzie myslec o tym i sie stresowac,to wtedy od razu sie udalo ;)))))))
 
lazurowe podejrzewam ;-) ja musze cos z tym zrobic
mama kubulki a wyprzedaze juz w czerwcu :-)
Lelek u mnie tez owulka sie zbliza lub juz jest :szok: cos dziwnie, bo dzis 14 dc, zobaczymy czy bedzie skok na dniach, zwykle mam ok 21-23 dc, a teraz wszystko wskazuje na wczesniejsza. Ale byloby super miec znow 28-dniowe cykle
 
witam z rańca!
Co do zakupów, to ja z okazji schudniecia muszę trochę pokupować, bo nie mam kompletnie w czym chodzić, głównie spodnie. I nie wiem juz sama kupować czy nie, bo a nuż fasola sie zdarzy i co? kto w tym będzie chodził? bo znając mnie to dłuuugo nie wrócę do figury sprzed :zawstydzona/y: z Mackiem 25 kg na + miałam, ale tym razem jak sie uda to sobie obiecałam, że nie dam się tak zapuścić i nie bedę ulegała zachciankom ;-)
a poza tym staramy sie ostatnio oszczędzać, bo jakoś tak kasa przez palce przelatuje :-( M chce zmienić pracę i lepiej sie zabezpieczyć, żeby w razie czego było z czego żyć i kredyt spłacać :tak:
ok pedzę do roboty, bo ja znów dzis same spotkania mam, buuuu
 
Postanowiłam napisać ten temat ponieważ są temamty mamusie 2012 a nawet staraczki 2013 ale na staraczki 2012 jeszcze chyba nie ma :-D a drugi powód jest taki że ja też jestem staraczka 2012 :tak: ale niestety dopiero maj czerwiec ..bo będę miała tak zwaną terapie tabletkami anty :zawstydzona/y:.. i od stycznia 4 miesiące będę brasła to g.... :no: no niestety tak zadecydował lekarz wiec się go słucham:blink:...no nic jestem pewna że są już panie które będą się starać w 2012 :) tak więc zapraszam ;-)
 
reklama
Do góry