reklama
  1. Specjalnie z myślą o naszych przyszłych babyboomowych mamusiach przygotowaliśmy konkurs brzuszkowy. Bardzo nam zależy, żeby do testów i konkursów zaangażować naszą społeczność i dlatego najbliższe działania zadedykowaliśmy właśnie Wam <3 W końcu BB Mamy są najfajniejsze. Sama nią jestem, to dobrze wiem:) Pozdrawiam i zapraszam do konkursu KONKURS ania ślusarczyk (aniaslu)
    Zamknij powiadomienie

Mamusie w rozmiarze XXL

Temat na forum 'Przyszłe mamy' rozpoczęty przez michalina_ch, 25 Kwiecień 2013.

1. michalina_ch

michalina_ch Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Hej,
    dziewczyny, jestem przerażona.
    Jestem w 4tc i dopiero teraz sobie uświadomiłam, że ja strasznie dużo ważę - 80kg przy wzroście 168 - czyli mam sporą nadwagę. 3 lata temu ważyłam 60 kg, ale przeszłam nerwicę co zakończyło się utyciem...

Czy są jakieś dziewczyny, które też są w ciąży a mają nadwagę?
    Czy dużo utyłyście?
    Jak sobie radzić, żeby nie utyć za dużo??

Jestem przerażona tą wagą!!

Bo dzidziusia pragnę!!!!

2. kamilka87

kamilka87 Majowe mamy'08

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Michalina mam ten sam problem... Ale nie lam sie staraj sie jesc zdrowo pij z umiarem i z ginem ustal ewentualne zywienie:) ja juz w 12 tygodniu a mam -3 kg .. Pilnuje sie bardzo z jedzeniem:( czasem to meczace ale damy rade;)

3. reklama
  4. marcia30

marcia30 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Dziewczyny zapraszam na watek otylosc w ciazy, sa tam dziewczyny w rozmiarze XL do XXL i te ktore sie staraja i te ktore sa juz w ciazy jak i te ktore mimo kg. Urodzily zdrowe maluchy

5. wampi

wampi ..::..::..::..

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Michalina ja jak zaszłam w pierwsza ciążę ważyłam tak jak ty, tylko jestem ciut niższa, mam 162cm. Drugą ciążę zaczynałam z wagą 89kg. Obie ciąże dobrze zniosłam, wszystko było ok, porody lekkie i szybkie, dzieciaczki zdrowe. Masz ten plus, że teraz będzie sezon na świeże owoce i warzywa, więc łatwo będzie zadbać o zdrową dietę. W pierwszej ciąży przybrałam 8kg (tzn. dokładnie to było tak, że na początku schudłam 2kg, później wróciłam do wagi startowej i jeszcze 8kg mi przybyło do tego), po porodzie kg zniknęły. W drugiej ciąży do 20 tygodnia miałam -1kg, a później za bardzo sobie pozwalałam na zachcianki i z własnej głupoty w dniu porodu miałam 19kg na plusie z czego od razu po porodzie spadło 12kg.

6. martula1985

martula1985 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Witam serdecznie :) szczerze mówiąc, ja też jestem przerażona.. staraliśmy się o fasolkę 4 lata, przez ten okres przytyłam 30 kg, przed ciążą przy wzroście 178 cm ważyłam o zgrozo 106 kg :-(Najgorsze jest to, że chodziłam przez 9 miesięcy na siłownię i fitness, zumbę, ćwiczyłam 4 razy w tygodniu po 2-4 h. Stosowałam dietę i co? przez 9 miesięcy nic, schudłam 2 kg! Wszystko przez stres i hormony..

Obecnie jestem w 12 tc i ważę 110 kg.. boję się co będzie później, ale cieszę się z fasolki, a o wagę będę martwić się później..

7. nimitii

nimitii Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    jak zaszłam w ciążę ważyłam 113kg przy 160 teraz jestem mamą małego łobuza :) ciąża przebiegała bez problemu. Nadwaga nie musi być wskaźnikiem do niepokoju :) jeśli macie ochotę o tym porozmawiać to wyślijcie mi wiadomość na priv, bo rzadko będę zaglądała do tego wątku ( z racji małego bąbla ;)

8. nimitii

nimitii Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
  9. Nadulina

Nadulina Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ja dokładnie w twoich wymiarach zaszłam w ciążę, bez problemów :) To nie aż tak duża nadwaga.

10. reklama
  11. nana7ma

nana7ma Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    168cm wzrostu, ciąża zaczęta z wagą 103...
    i mam piękne, duże, zdrowe bliźniaki, 21 tydzień ciąży, tylko 5kg na plusie :)
    DAMY RADĘ - i nie dajmy się dyskryminować, nie tylko powabne łanie zachodzą w ciążę!!!

12. kochanie08

kochanie08 Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    U mnie w rodzinie był problem z otyłością w ciąży ale dziewczyna udała się do lekarza zalecił jej że ma się zdrowiej odżywiać i jeść trochę mniej niż wcześniej.

Poleć forum