reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z Castleford, Wakefielt, Pontefract i okolic :):):)

reklama
synuś ma 10 miesięcy w domu byłam os 18 marca 2012 więc zanim wróce do pracy to będzie rok, bo tyle jest macierzyńskiego:)
 
No to podziwiam, bo ja narazie tylko na dwa miesiace ide do pracy na wakacje bo z Mała moze byc wtedy najlepsza niania na swiecie moja mama, a potem musi wracac do Polski wiec ja zostane z Lena i w sumie nie wiem kiedy wroce do pracy. Nie wiem szczerze z kim moznaby zostawic dziecko, albo gdzie bylo by najlepiej i najbezpieczniej. Brakuje mi kontaktu z ludzmi, ale poki co mysle o niej a pozniej pomysle o sobie. Mloda jestem duzo przede mna ;-)
 
A z kim zostaje? Jesli mozna spytac? A wlasnie , mam pytanie ma ktoras spacerowke na zbyciu? Moj wozek ledwo ciagnie, a Lenie niedlugo spacerowka by sie przydala, z gory dziekuje ;-)
 
reklama
Do góry