reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z Dziesiecin,Tbs-ów,Bacieczeki itd. z Białegostoku

Dołączył(a)
31 Październik 2009
Postów
11
Witam!!Nie wiem czy juz taki watek istnieje,ale pomimo tego chcem nawiazac kontak z innymi mamami z moich okolic.Ktore z was rodziły maluszki w to lato ja rodziłam 23 lipca.2009.:-)
 
reklama
Ja mam córeczkę urodzoną 16 czerwca 2009 :) Mieszkamy na TBS-ach :)
No chej dziewczyny a mysłałam ze juz nik nie napisze!Super ze sie odezwałyscie!Mam pytanie czy ktores z waszych dzieci maja alergie pokarmowa na białko mleka krowiego??Moje dziecko pije nutramigen i skonczyła własnie dzis 4 mc zaczełam jej podawac juz jabłuszko ale chyba sobie to odpuszcze bo małej boli brzuszek!Niewiem co robic czy jej jeszcze podawac te jabłuszka czy raczej jest jeszcze zawczesni??
 
fajnie że jesteście z TBsow, chciałabym nawiazac kontakt z mamami ktore spodziewaja sie bliżniat badz już maja podwojne szczeście
mam termin na 6 stycznia i ogrom pytań
 
fajnie że jesteście z TBsow, chciałabym nawiazac kontakt z mamami ktore spodziewaja sie bliżniat badz już maja podwojne szczeście
mam termin na 6 stycznia i ogrom pytań
czesc ja niestey niemam blizniat ale mam juz 3 dzieci najmlodsze 4mc jesli masz jakies pytania to postaram sie odpowiedziec!:tak::-)
 
Miło widzieć przynajmniej dwie mamy z naszego osiedla :) Mam nadzieję, że z czasem pojawi się nas tutaj więcej, bo przecież w godzinach spacerowych, w naszej okolicy, na chodnikach praktycznie tworzą się wózkowe korki :)
Jeśli chodzi o dietę, to moja Joasia też ma nietolerancję laktozy. Dietę zaczęłyśmy rozszerzać właśnie po ukończeniu 4 miesiąca (mała zasadniczo jest na piersi i Bebilonie Pepti). My zaczynałyśmy od marchewki. Pani doktor powiedziała nam, że jeśli marchewka wyjdzie drugą stroną w niezmienionej postaci, to znaczy, że trzeba się jeszcze wstrzymać z nowościami. Jeśli chodzi o jabłuszko, to kiedyś od jednej z lekarek usłyszałam, nie wiem na ile to prawda, że jabłko nie powinno być wprowadzane jako pierwsze, bo może wzmagać refluks i powodować problemy z brzuszkiem.
 
reklama
no moja mała ma własnie refluks i podaje jej debridat oraz polprazol jest poprawa ale nie całkowita:-(.Przebieram ja kilka razy dziennie i z praniem nie wyrabiam:-D!Byłam dzis u lekarza to powiedział zebym kilka dni odczekała i znow podała jabłko,chciałam wprowadzic pierwsza marchew lecz mała ma zatwardzenia i marchewka moze powodowac gorsze!Kazał zageszczac nutramigen kleikiem ryzowym,
 
Do góry