reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z Dziesiecin,Tbs-ów,Bacieczeki itd. z Białegostoku

aha jeszcze zapomniałam dodac ze zazdroszcze Ci karmienia piersia ja niemogłam Oliwki karmic poniewaz nasilały sie kolki i neatolodzy kazali odstawic piers.
 
reklama
Witam :-)

Z tym jablkiem to prawda ze nie powinno sie go jako pierwszego wprowadzac
Kelik ryzowy tym bardziej moze powodowac zatwardzenia............dlatego lepiej zaczac od kleiku kukurydzianego

Soniusia dziwie ze że twoja mala przy nietolerancji laktozy jest na Bebilonie Pepti-on zawiera laktoze...........Nutramigen jest dla takich dzieci.Moj synek mila nietolerancje laktozy i musilam odstawic piers i przejsc na Nutramigen

Zapraszam na glowny Watek.....kolezanki bialostoczanki :-)
 
to chyba odstawie te jabłuszka narazie a co do kleiku kukurydzianego to własnie lekarz powiedział ze moze bardziej uczulac niz ryzowy!Juz sama niewiem co robic??????????:-(
 
A jaki jest powod zageszczania?Ulewa, bo jesli tak to kup Nutriton-taki zagestnik.W aptece bez recepty.
No i Sinlac-bezglutenowy...z maczki swietojanskiej dla alergikow
ulewa poniewaz lecze ja na refluks i podaje jej leki debridad oraz polprazol.Ale to daje marne rezultaty.Wiec musze zagescic czyms mleko.
 
reklama
Własnie wruciłam od lekarza i zmieniłam z debridatu na gasprid+polprazol zobacze czy bedzie lepsza poprawa!:-)
witam wiem co przezywa twoja coreczka bo moj synek mial tez bardzo duzy refluks i ulewal po parnescie razy dziennie,wymiotowal oj bylo baaardzo ciezko!

poszlam do lekarza ktory przyjmuje na twoim odiedlu bo mieszkalam tam do lipoca tego roku do centrum damiana lekarz nazywa sie Szczepanski wizyta 90 zl ale nam baardzo pomogl!!!

synek bral gasprid i bioprazol wlasnie i te leki jemu pomogly ale leki to nie wszystko przede wszystkim nie wolno dawac jablka!!!!

ono ma kwasny odczyn co tylko zwieksza refluks,nie wiem czemu nie wspomnial ci o tym lekarz,najlepiej same kaszki ryzowe,naparwde radze przejsc sie do tego lekarza bardzo dobrze wytlumaczy jaka diete trzeba stosowac bo same leczenie nic nie da jesli podajac jablko zwiekszasz refluks,wizyta trwala u niego 40 min,zwazyl,zbadal,wytlumaczyl,noi staly kontakt z nim tel w razie czego, polecam naprawde pozdrawia mama z 10-in:-)
 
Do góry