reklama

Mamusie z hamburga

Temat na forum 'Mamy z Niemiec' rozpoczęty przez klavell, 6 Maj 2009.

1. klavell

klavell Fanka BB :)

Witam jestem mamusia malutkej dziewczynki. W Hamburgu mieszkam od dwoch lat, moze jest nas tu wiecje z ytch okolic Niemiec?

2. nasza4ka

nasza4ka Początkująca w BB

Hej! Ja też jestem z Hamburga! Mój maluch w lipcu skończy dwa latka. Jak masz ochote to mogłybyśmy się spotkać. Skąd z HH jesteś? Pozdrawiam gorąco!

3. reklama
  4. klavell

nie moja w sierpniu ma dwa latka a ja na billsted mieszkam

5. Gdynianka

Gdynianka Początkująca w BB

cześć, ja też jestem z HH/ Ammersbek - mieszkamy tu od 5 m-cy zrazem z 13 miesięcznym synkiem. Pozdrawiam

6. josevinka

josevinka Początkująca w BB

Hej tez mieszkam w Hamburgu-Farmsen od 5 lat .
    Mam 3 letnia corke Julke i 3-miesieczny brzuszek
    Pozdrawiam wszystkich Joanna

7. Cynamonka

Cynamonka Fanka BB :)

Ja mieszkam w HH juz dlugie 4 lata. Mam trzyletniego Kubusia i wlasnie szukam dla niego przedszkola. Jestem totalnie zestresowana tym faktem. Pozdrawiam

8. Stopi69

Stopi69 Lipcowe mamy'09

Witam Mamusie :-)

Mam do Was ogromna prosbe. W zwiazku z tym,ze w styczniu z corcia jedziemy na 3 msc do jej taty, szukam pediatry z Hamburga, lub z okolic kierujac sie na Kiel.Macie moze jakiegos lekarza najlepiej co by mowil po polsku lub angielsku. Niemieckiego niestety nie znam. Mam z mala troszke problemow zdrowontych i bedziemy musialy co 4tyg. chodzic na kontrole.
    Z gory dziekuje za informacje.

9. klavell

JA hodzdo pani Zielinskiej jest to polka lekarz ogolny ale przyjmuje rowniez dzieci i jest super, naprawde ma podejscie

10. reklama
  11. klavell

No mnie to czeka za pol roku, Hani jest co prawda zapisana do dwoch jednego katolickiego u nas na Billsted, drugie ewangelickie tez niedaleko ale jak bedzei z miejscami nie wiem...

12. SugarbabyLove

SugarbabyLove Gość

hej ja się dołączę! Coprawda nie mieszkam w Hamburgu, ale niedaleko- w Neumunster. Do hamburga mam 40 minut autem :)

Poleć forum