reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

Mamusie z hamburga

klavell

Fanka BB :)
Miasto
Niemcy
Rozwiązania
0
Witam jestem mamusia malutkej dziewczynki. W Hamburgu mieszkam od dwoch lat, moze jest nas tu wiecje z ytch okolic Niemiec?

reklama
Rozwiązania
0
Hej! Ja też jestem z Hamburga! Mój maluch w lipcu skończy dwa latka. Jak masz ochote to mogłybyśmy się spotkać. Skąd z HH jesteś? Pozdrawiam gorąco!

klavell

Miasto
Niemcy
Rozwiązania
0
nie moja w sierpniu ma dwa latka a ja na billsted mieszkam

Miasto
Hamburg
Rozwiązania
0
cześć, ja też jestem z HH/ Ammersbek - mieszkamy tu od 5 m-cy zrazem z 13 miesięcznym synkiem. Pozdrawiam

Rozwiązania
0
Hej tez mieszkam w Hamburgu-Farmsen od 5 lat .
Mam 3 letnia corke Julke i 3-miesieczny brzuszek
Pozdrawiam wszystkich Joanna

Cynamonka

Rozwiązania
0
Ja mieszkam w HH juz dlugie 4 lata. Mam trzyletniego Kubusia i wlasnie szukam dla niego przedszkola. Jestem totalnie zestresowana tym faktem. Pozdrawiam

Stopi69

Lipcowe mamy'09
Miasto
WAW
Rozwiązania
0
Witam Mamusie :-)

Mam do Was ogromna prosbe. W zwiazku z tym,ze w styczniu z corcia jedziemy na 3 msc do jej taty, szukam pediatry z Hamburga, lub z okolic kierujac sie na Kiel.Macie moze jakiegos lekarza najlepiej co by mowil po polsku lub angielsku. Niemieckiego niestety nie znam. Mam z mala troszke problemow zdrowontych i bedziemy musialy co 4tyg. chodzic na kontrole.
Z gory dziekuje za informacje.

klavell

Miasto
Niemcy
Rozwiązania
0
JA hodzdo pani Zielinskiej jest to polka lekarz ogolny ale przyjmuje rowniez dzieci i jest super, naprawde ma podejscie

klavell

Miasto
Niemcy
Rozwiązania
0
Ja mieszkam w HH juz dlugie 4 lata. Mam trzyletniego Kubusia i wlasnie szukam dla niego przedszkola. Jestem totalnie zestresowana tym faktem. Pozdrawiam
No mnie to czeka za pol roku, Hani jest co prawda zapisana do dwoch jednego katolickiego u nas na Billsted, drugie ewangelickie tez niedaleko ale jak bedzei z miejscami nie wiem...

reklama
S

SugarbabyLove

Gość
hej ja się dołączę! Coprawda nie mieszkam w Hamburgu, ale niedaleko- w Neumunster. Do hamburga mam 40 minut autem :)

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry