reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z hamburga

klavell

Fanka BB :)
Dołączył(a)
19 Lipiec 2007
Postów
2 609
Miasto
Niemcy
Witam jestem mamusia malutkej dziewczynki. W Hamburgu mieszkam od dwoch lat, moze jest nas tu wiecje z ytch okolic Niemiec?
 
reklama
Hej! Ja też jestem z Hamburga! Mój maluch w lipcu skończy dwa latka. Jak masz ochote to mogłybyśmy się spotkać. Skąd z HH jesteś? Pozdrawiam gorąco!
 
Ja mieszkam w HH juz dlugie 4 lata. Mam trzyletniego Kubusia i wlasnie szukam dla niego przedszkola. Jestem totalnie zestresowana tym faktem. Pozdrawiam
 
Witam Mamusie :-)

Mam do Was ogromna prosbe. W zwiazku z tym,ze w styczniu z corcia jedziemy na 3 msc do jej taty, szukam pediatry z Hamburga, lub z okolic kierujac sie na Kiel.Macie moze jakiegos lekarza najlepiej co by mowil po polsku lub angielsku. Niemieckiego niestety nie znam. Mam z mala troszke problemow zdrowontych i bedziemy musialy co 4tyg. chodzic na kontrole.
Z gory dziekuje za informacje.
 
JA hodzdo pani Zielinskiej jest to polka lekarz ogolny ale przyjmuje rowniez dzieci i jest super, naprawde ma podejscie
 
Ja mieszkam w HH juz dlugie 4 lata. Mam trzyletniego Kubusia i wlasnie szukam dla niego przedszkola. Jestem totalnie zestresowana tym faktem. Pozdrawiam
No mnie to czeka za pol roku, Hani jest co prawda zapisana do dwoch jednego katolickiego u nas na Billsted, drugie ewangelickie tez niedaleko ale jak bedzei z miejscami nie wiem...
 
reklama
hej ja się dołączę! Coprawda nie mieszkam w Hamburgu, ale niedaleko- w Neumunster. Do hamburga mam 40 minut autem :)
 
Do góry