reklama

Mamusie z Krakowa

Temat na forum 'Dzieci urodzone w sierpniu 2005' rozpoczęty przez CosmoEwka, 13 Kwiecień 2005.

1. CosmoEwka

CosmoEwka Fanka BB :)

Witam. Mam termin na wrzesien ale zgodnie z powszechna obecnie tendencja do porodu przed terminem moge wskoczyc na termin sierpniowy:). Czy chociaz tutaj znajde jakas szanowna Pania w ciazy z Krakowa? Jak tak to bedzie mi niezmiernie milo:). Pozdrawiam

2. ania.g

ania.g lipiec'05; maj'07

Niestety nie zadowole Cie bo, owszem bede mamusia w Krakowie, ale jak dobrze pojdzie to w lipcu:).
    Pozdrawiam - co zrobic ze Krakusek na tym forum niewiele:(

3. reklama
  4. CosmoEwka

CosmoEwka Fanka BB :)

No wlasnie spodziewalam sie tak nielicznego odzewu;). No co zrobic. Co prawda masa moich znajomych, sasiadek i kolezanek jest teraz w ciazy, ale widac te inne nieznane nie wchodza na to forum. No szkoda;). Ale jakby nie patrzec zawsze pozostaje mozliwosc ze nasze dzieci kiedys przy jakiejs mniej lub bardziej dziwnej okazji sie poznaja:). W koncu Krakow jest taki maly;).

5. Izia

Izia Zaciekawiona BB

Witam Krakowianki!!
    Rzadko zagladam na forum. I nie wiedziałam że jest taki wątek.
    Co tam u was słychac??
    Ja rodze w sierpniu, a wy chyba też skoro piszecie pod Sierpniem 2005??

Pozdrawiam ;)

6. liliana

liliana Gość

Ja tez mamusia i też sierpniowa i też z Krakowa
    Pozdrawiam Wszystkie miłe PAnie

7. anabel

anabel Zaciekawiona BB

Witam bardzo cieplutko wszystkie sierpnioweczki krakowskie  :) :)

zglaszam swoja obecnosc  :laugh: jestem z Krakowa i w sierpniu spodziewam sie drugiego dziecka.widze ze jest nas juz klika,wiec mam nadzieje ze watek sie rozwinie?CosmoEwciu,Izia,Liliana piszcie co u Was??

pozdrawiam
    Ania

8. ania.g

ania.g lipiec'05; maj'07

Widze jakis wysyp krakusek w sierpniu ;D
    W lipcu zadna nie chce sie ujawnic:)

9. anabel

anabel Zaciekawiona BB

Hej!drogie krakowianki piszcie co u Was??
    czy naprawde jest nas tylko tyle?zapraszamy wszystkie sierpniowki z Krakowa :)

10. reklama
  11. Izia

Izia Zaciekawiona BB

Witam!!!
    Co tak milczycie!!!
    Macie jakieś sposoby na zgage, strasznie mnie męczy. Właśnie zapisałam sie do szkoły rodzenia. Moze którąś z Was spotkam??
    Piszcie co u Was i jak tam dzidziuś??

pozdrawiam gorąco!!!  :laugh:

12. mada

mada Zaangażowana w BB

Cześć. Ja też jestem z Krakowa, ale będę rodzić w innym mieście, bo na wakacje wracamy z mężem do rodziny, żeby nam wszyscy pomagali z opieką ;D Może w krakowie zapisze się do szkoły rodzenia, ale jeszcze się nie zdecydowałam. Natomiast interesuje mnie basen w Herbewie. Na stronie internetowiej szpitala Siemiradzkiego znalazłam informację, ze w pon. o 17 jest basen dla kobiet w ciąży i zastanawiam się co to jest. Mój lekarz nie zaleca basenu ze względu na różne infekcje dróg rodnych i chciałam zapytać czy któraś z Was tam była? Odkąd jestem w ciąży nie byłam na basenie, a bardzo za tym tęsknię, bo uwielbiam pływać ;D Może słyszałyście coś o tym basenie w Herbewie?

Poleć forum