reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z Krakowa

Zastuj wynika z braku zainteresowania krakowianek akurat tym forum - mysle, ze oblegaja www.noworodek.pl ;D

Ja sie jednak bardzo dobrze tu czuje i moich lipcoweczek jeszcze dlugo nie opuszcze.

Bylam wlasnie na KTG w Koperniku - kolejne pietro pomalowali - robi sie tam coraz przyjemniej ;D

Pozdrawiam
 
reklama
No to miło, może zanim ja tam trafię, to wogóle będzie bajkowo ;D, ale kiedy to będzie... wydaje mi się, że za wieki całe bo tak mi się ten czas ciągnie.
Ale ostatnio - "odpukać" - coraz lepiej się czuję, mdłości powoli ustępują, więc zaczynam wracać do żywych, upały znoszę całkiem nieźle, tylko nogi mi strasznie puchną i bolą jak po 100km wycieczce.
Pozdrawiam!
 
ania.g - ja tez zdecydowalam sie na Kopernika. Troche sie martwie bo moj lekarz prowadzacy idzie na urlop od 10 sierpnia chyba do konca, no ale termin mam na poczatek wrzesnia, wiec moze uda sie ze wroci :). Generalnie masz racje... ja zdecydowanie oblegam noworodka :). Koniecznie napisz po porodzie jak bylo. Bede czekala na dokladna relacje. No i trzymam kciuki bo w koncu czas plynie i juz niedlugo bedziesz po. Ja jednak jeszcze dwa m-ce bede sie meczyc z mega brzuchalem.
 
witam krakowianki
Byłam dziś u mojej gin i powiedziała mi że jeszcze 10 dni i mogę z powodzeniem rodzić :) No jak dla mnie gdzie miałam zagrożenie porodem przedwczesnym od 6 miesiąca to zajebista wiadomość :) jeszcze te 10 dni będę sobie polegiwać żeby dzidzia jeszcze podrosła, a potem spacerki :) działeczka :) i zobaczymy czy dzidzia sie będzie spieszyć czy teraz dla odmiany stwierdzi że jeszcze nie ma ochoty :)
pozdrawiam
 
a mam takie pytanko czy któraś z was ma termin koło 8 sierpnia i ma zamiar rodzić w Żeromskim??
 
witam!!!!
Niestety, ja mam termin na 15 sierpnia ale do końca jeszcze nie wiem gdzie chce rodzić, a to już czas żeby sie zdecydować.
Rozważam Siemiradziego albo Ujastek.

Gorąco pozdrawiam!!!
PS. Torby spakowane, Drogie Mamusie?? :)
 
Witam po dluzszej przerwie  :) cos faktycznie maly ruch tu panuje.
Izia ja tez termin na polowe sierpnia (18) , tylko ,ze ja juz zdecydowana jestem na Narutowicza. Ewentualnie jesli by cosik mi sie jeszcze zmienilo to w rachube wchodzi Siemiradzki, ale to tak wyjscie awaryjne  ;)
Szczerze powiedziawszy, to ja jeszcze nawet nie myslalam o pakowaniu torby, mam jeszcze sporo czasu  :)
pozdrawiam goraco :)
 
no rzeczywiście jakiś tu zastój, ja zdecydowana jestem na Żeromskiego, nic nie wiem o Narutowiczu i Siemieradzkiego, zresztą już nie chcę się nad tym zastanawiać byłam sobie tam i strasznie miłe są położne i łądna porodóweczka, no ciekawe kiedy zaczniemy się rozdwajać ;D
 
Ja mam termin za 8 tyg. i zamierzam rodzic na Kopernika ale przyznam sie wam ze brakuje mi tylko koszul rozpinanych i torby do ktorej bede mogla je spakowac ;). W zasadzie z checia bym juz dzis sie spakowala bo nigdy do konca nie jestesmy pewne czy cos nagle sie nie zacznie.
 
reklama
WITAM!!!

Dawno mnie tu nie było. a tu zastój widze i same znajome prawie: Anjja i Ewka ...
Gaga jak tam juz rozdwojona??

A co słychać u pozostałych Brzuszków??
 
Do góry