reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z Krakowa

CosmoEwka

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
24 Marzec 2005
Postów
132
Witam. Mam termin na wrzesien ale zgodnie z powszechna obecnie tendencja do porodu przed terminem moge wskoczyc na termin sierpniowy:). Czy chociaz tutaj znajde jakas szanowna Pania w ciazy z Krakowa? Jak tak to bedzie mi niezmiernie milo:). Pozdrawiam
 
reklama
Niestety nie zadowole Cie bo, owszem bede mamusia w Krakowie, ale jak dobrze pojdzie to w lipcu:).
Pozdrawiam - co zrobic ze Krakusek na tym forum niewiele:(
 
No wlasnie spodziewalam sie tak nielicznego odzewu;). No co zrobic. Co prawda masa moich znajomych, sasiadek i kolezanek jest teraz w ciazy, ale widac te inne nieznane nie wchodza na to forum. No szkoda;). Ale jakby nie patrzec zawsze pozostaje mozliwosc ze nasze dzieci kiedys przy jakiejs mniej lub bardziej dziwnej okazji sie poznaja:). W koncu Krakow jest taki maly;).
 
Witam Krakowianki!!
Rzadko zagladam na forum. I nie wiedziałam że jest taki wątek.
Co tam u was słychac??
Ja rodze w sierpniu, a wy chyba też skoro piszecie pod Sierpniem 2005??

Pozdrawiam ;)
 
Witam bardzo cieplutko wszystkie sierpnioweczki krakowskie  :) :)

zglaszam swoja obecnosc  :laugh: jestem z Krakowa i w sierpniu spodziewam sie drugiego dziecka.widze ze jest nas juz klika,wiec mam nadzieje ze watek sie rozwinie?CosmoEwciu,Izia,Liliana piszcie co u Was??

pozdrawiam
Ania
 
Witam!!!
Co tak milczycie!!!
Macie jakieś sposoby na zgage, strasznie mnie męczy. Właśnie zapisałam sie do szkoły rodzenia. Moze którąś z Was spotkam??
Piszcie co u Was i jak tam dzidziuś??


pozdrawiam gorąco!!!  :laugh:
 
reklama
Cześć. Ja też jestem z Krakowa, ale będę rodzić w innym mieście, bo na wakacje wracamy z mężem do rodziny, żeby nam wszyscy pomagali z opieką ;D Może w krakowie zapisze się do szkoły rodzenia, ale jeszcze się nie zdecydowałam. Natomiast interesuje mnie basen w Herbewie. Na stronie internetowiej szpitala Siemiradzkiego znalazłam informację, ze w pon. o 17 jest basen dla kobiet w ciąży i zastanawiam się co to jest. Mój lekarz nie zaleca basenu ze względu na różne infekcje dróg rodnych i chciałam zapytać czy któraś z Was tam była? Odkąd jestem w ciąży nie byłam na basenie, a bardzo za tym tęsknię, bo uwielbiam pływać ;D Może słyszałyście coś o tym basenie w Herbewie?


 
Do góry