reklama

Mamusie z Lancashire:))))

Temat na forum 'Mamy z UK' rozpoczęty przez myszavik, 24 Listopad 2008.

1. myszavik

myszavik mamusia vici fiki

witam i zapraszam mamusie z Lancashire na pogaduszki .Jestem mama :) slicznej coreczki mieszkam w Lancashire od nie dawna pozdrowionka :-):-):-):-)

2. ampar3

ampar3 Fanka BB :)

Myszavik- no wreszcie cie widze na forum. Oby jak najwiecej mamusiek ci sie zglosilo. Za 2 tygodnie jedziemy do Blackpool na basen to sie odezwiemy:tak:

3. reklama
  4. myszavik

oki amparowa zapraszam

5. agata077

agata077 Czerwcowa mama 2009

hej ja tez mieszkam w lancashire :) dokladnie to małe miasteczko leyland pełne swojego uroku zakochałam sie w nim Jestem mamusią 3 dzieci i jedno w drodze :)

Pozdrowienia ma sie rozumieć :D

6. myszavik

oo milo ze ktos sie pojawil fajnie ze napisalas mam nadzieje ze bedziesz czesciej zagladac .

no to ty masz czas sie zajmowac o jej podziwiam no i widze ze to juiz nie dlugo malenstwo przyjdzie na swiat a wiesz co bedziesz miala ?

ja mam jednego lobuza i zastanawiam sie na drugim ale to chyba sobie jescze dlugo bede zastanawiac hhehe .buziaczki pisz czesciej :*

7. tomi.comp

tomi.comp Początkująca w BB

Witam mamusie z Lancashire... widze ze jest Was tu kilka.. nie wiem czy moge zaprosic wszystkie mamusie na forum mieszkancow i mieszkanki na strone hrabstwa lancashire.pl

Moze akurat znajdziecie ludzi ze swoich bliskich stron...

pozdrawiam zarowno mamusie jak i tatusiow!

Ostatnia edycja: 26 Listopad 2008
  8. myszavik

dzieki na napewno wpadniemy :)))

9. tomi.comp

tomi.comp Początkująca w BB

mysle, ze to dobry pomysl jednoczyc ludzi z UK, szczegolnie mamy (tatusiow oczywiscie tez choc oni czesciej w pracy:), ktora samotnie spaceruja z dziecmi po ulicach...

pozdrowienia dla wszystkich mam w Lancashire!

10. reklama
  11. moniczkaaa1

moniczkaaa1 Początkująca w BB

Czy toforum jest jeszcze aktywne?

12. paola89

paola89 Zaciekawiona BB

czy udzielaja się tu jeszcze jakies Mamusie z Lanc.?

Poleć forum