reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z Lancashire:))))

myszavik

mamusia vici fiki
Dołączył(a)
3 Marzec 2008
Postów
182
Miasto
Leigh /uk
witam i zapraszam mamusie z Lancashire na pogaduszki .Jestem mama :) slicznej coreczki mieszkam w Lancashire od nie dawna pozdrowionka :-):-):-):-)
 
reklama
Myszavik- no wreszcie cie widze na forum. Oby jak najwiecej mamusiek ci sie zglosilo. Za 2 tygodnie jedziemy do Blackpool na basen to sie odezwiemy:tak:
 
hej ja tez mieszkam w lancashire :) dokladnie to małe miasteczko leyland pełne swojego uroku zakochałam sie w nim Jestem mamusią 3 dzieci i jedno w drodze :)

Pozdrowienia ma sie rozumieć :D
 
oo milo ze ktos sie pojawil fajnie ze napisalas mam nadzieje ze bedziesz czesciej zagladac .

no to ty masz czas sie zajmowac o jej podziwiam no i widze ze to juiz nie dlugo malenstwo przyjdzie na swiat a wiesz co bedziesz miala ?

ja mam jednego lobuza i zastanawiam sie na drugim ale to chyba sobie jescze dlugo bede zastanawiac hhehe .buziaczki pisz czesciej :*
 
Witam mamusie z Lancashire... widze ze jest Was tu kilka.. nie wiem czy moge zaprosic wszystkie mamusie na forum mieszkancow i mieszkanki na strone hrabstwa lancashire.pl

Moze akurat znajdziecie ludzi ze swoich bliskich stron...

pozdrawiam zarowno mamusie jak i tatusiow!
 
Ostatnia edycja:
mysle, ze to dobry pomysl jednoczyc ludzi z UK, szczegolnie mamy (tatusiow oczywiscie tez choc oni czesciej w pracy:), ktora samotnie spaceruja z dziecmi po ulicach...

pozdrowienia dla wszystkich mam w Lancashire!
 
reklama
Do góry