reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z Łodzi

reklama
Martuś!

Ja też nigdy się nie spotkałam z taką przypadłością. Może warto byłoby nawet dla własnego spokoju skonsultować się z innym lekarzem.

Beza!

W sprawie opiekunki popytam wśród znajomych, jak kogoś znajdę dam znać.
 
padiqq byłabym Ci bardzo wdzięczna!!!!!!
nawet nie wiesz jak bardzo!
Moja kuzynka właśnie mi oznajmiła, że znowu musi jechać w czwartek, podobno do promotora. i musimy kombinować co zrobić i jak to zrobić, żeby Jaś w piątek miał opiekę!
a niech to!
 
Hej łódzkie mamusie i tatusiowie!
Może wiecie a może nie... dlatego piszę! Znalazłam wczoraj super komis na próchnika 10 w bramie dla naszych maleństw. Jest tam dosłownie wszystko, są i nowe rzeczy za połowe ceny, masa kombinezonów, ogólnie ciuszków, zabawek, wózków, kojców, fotelików etc... Ogólnie polecam :tak::tak:
 
Czy któraś w z Was jest zadowolona ze swojej przychodni lekarskiej Waszego szkraba? U nas przychodnia czynna jest (jeśli wogołe jest czynna) tylko 1 godzine - mam na mysli dzieci zdrowe i w takich godzinach że ani przed pracą ani po pracy człowiek nie zdąży pójśc. :no: A p. doktorowa to szkoda gadac. Czy wszystkie macie swoich lekarzy domowych na prywatne wizyty jak coś sie dzieje z maluszkiem?
Mieszkam w Łodzi nie zadługo i nie mam pojęcia do jakiej przychodni malutką przenieśc, do jakiego lekarza :szok:
 
Edzia_81 - moja przychodnia osiedlowa jest tak sobie, nie będę więc jej polecać. Przetestowałam kilku pryatnych pediatrów i z żadnego nie jestem zadowolona... zresztą jak prywatnych ginów jest w Łodzi na pęczki tak prywatnych pediatrów jak na lekarstwo... nie wiem czemu... :-(

Pod tym względem mamy znacznie gorzej niż np. Warszawa czy Kraków.

Ciągle rozważam zapisanie się z Natkiem do prywatnej przychodni, do Luxmedu na przykład, ale chciałabym najpierw poznać opinię mam na ich temat, zanim wykupię abonament.
 
dziewczyny ja mam taka sprawe. Moze ktoras z was wybrala by sie czasem na silownie i basen??Mnie przydaloby sie zrzucic troche sadelka a jakos sama nie moge sie w sobie zebrac i zaczac chodzic, i mysle sobie ze z "towarzyszka" bylo by razniej.
 
reklama
Cześć. My chodzimy do renomy na sterlinga. Jestem zadowolona. Naszym pediatrą jest dr Rutkowska, ale zdarzyło nam się pojechać kilka razy prywatnie do dr Stańczyk na retkninie. Super babka, jest pediatrą - alergologiem. I ją mogę w 100 % polecić!! W ogóle w 2004 r została pediatrą roku.
 
Do góry