reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z Łodzi

A jeśli mogę wiedzieć w których - jeśli to nie tajemnica. Pytam, bo kiedyś chodziłam do Progresu i bardzo mi sie tam podobało a innych nie zdążyłąm poznać.
 
reklama
AFP Akademia Fair Play (metoda callana) ale ucze glownie w belchatowie i kutnie. czasem w Lodzi (zajecia sa w gimnazjum nr 5 na ul.sienkiewicza przy galerii) i w zgierzu
oraz SJA Szkola Jezyka Angloamerykanskiego - ucze dzieciaki na radogoszczu (zajecia odbywaja sie w SP122).
 
No proszę Ulik, poza złamaniem ;) łączy nas jeszcze coś.. urodziłam się w Kutnie :laugh:
Będę szykowała się do zdawania CAE i szukam jakiejś szkoły.. na Janowie jest "Goodson school" - lokalizacja mi pasuje bo miałabym rzut beretkiem.. znasz ich może?

Siedzę w pracy bo mam "zawał" programu, który napisaliśmy dla celów obsługi ale wcale nie obsługuje.. coś się chyba w skryptach poplątało :(

Hej Julcia1977 :) Miło mi poznać sąsiadkę przez miedzę :)
My z Julką jesteśmy pod opieką OLMED'u od samego jego powstania i chwalę osobiście dr Stanisławską. Julka jest wcześniakiem i otoczyła ją wspaniałą opieką pediatryczną. Nie powiem na jej temat złego słowa.

Abi - gratulacje dla młodej mamusi - pociechy z syneczka :)

mamusiuagusiu,
Kurcze, przykro mi, że maluszek nadal chory :( Julce pomógł dopiero Klacid - te wstrętne choróbska tak teraz się mutują, że trudno znaleźć typowe dla danej choroby objawy..

Pozdrawiam serdecznie :) Miłego weekendu życzę :)

 
Dzieki za miłe powitanie ;)
Ulik mieszkamy na limanowskiego tuz przy włókniarzy.
Irlandio coś nas łączy ja jestem technikiem farm. ;)
 
Pochodzę z woj. kuj.- pomorskiego więc studium kończyłam w Bydgoszczy w 2000r. rok pracowałam w Bydgoszczy, rok we włocławku a potem była Łódż, a w międzyczasie "zrobiłam"licencjat z finansów przedsiębiorstw i rachunkowości.
 
A tutaj też się pochwalę! Jak wszędzie to wszędzie! Prawda? ;D

dsc003907zz.jpg
 
no no brzuszek ładniutki ;D

Agawa nie znam szkoły o ktorej piszesz. ja zdawalam CAE daaawno temu i przygotowywalam sie w ELC na rewolucji. ale slyszalam ze tam teraz srednio jest. idz zobacz w tej obok ciebie, jak ci sie nie spodoba - zrezygnujesz. ale lokalizacja jest wazna - chcialoby ci sie jezdzic np do centrum na zajecia??? mnie nie ;)
 
chcialoby ci sie jezdzic np do centrum na zajecia??? mnie nie
No, no.. bo ja ewoluowałam z leniwca olbrzyma (patrz -> Sida ;D)

Irlandia,
Brzuszek śliczny - aż ci zazdroszczę.. bo ja w tym samym tygodniu ciąży już Julkę trzymałam w objęciach :)

Jucia1977,
Jak tam idą remonty?
 
reklama
Coraz częściej twardnieje mi brzusio, ale jak wezmę no -spe to sie poprawia juz nie pamietam czy jest sie czym martwic czy nie.Czy to że po nospie mi przechodzi to dobry znak?skurczów takich typowych porodowych(kiedy to boli tak jak na okres nie miewam). WYPOWIEDZCIE SIE o tym twardnieniu brzucha bo wizyte mam dopiero w przyszlym tygodniu.
 
Do góry