reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z Łodzi

A ja bylam na usg na zielonej 25 u jakiejs babki tylko nazwiska juz nie pamietam, ale bylam bardzo zadowolona, 80 zl w zeszlym roku kosztowalo, teraz nie mam pojecia.
 
reklama
Do dr.Dudarewicza czas oczekiwania na wizyte to 2 msc.Za wizyte + usg zyczy sobie 250 zł.Rozmawiałam z nim przez tel .Wydawał sie byc miły tylko koszta jakies ogromne za jedna wizyte mi sie wydaja, tym bardziej ze ja nie pracuje i przez wakacje z kaska bedzie kiepsko.

Byłyscie kiedys na Bazarowej w przychodni?zastanawiam sie nad nia bo terminy maja krotkie a usg do 100 zł.I sprzet ponoc tez nie najgorszy tylko roznie słyszałam o personelu tam...a w koncu tu chodzi o kompetencje .:sorry:
 
Dominikaak dr wiliński ma prywatny gabinet na ul. kamińskiego, ten sam adres co dr dudarewicz..
w czawartki wykonuje usg, wlasnie na sprzecie dr dudarewicza a koszt wizyty z usg to cos okolo 120 pln. polecam ci bo lekarz ginekolog 1 klasa!!!

jesli bedziesz chciała napisz prv to dami ci do niego nr tel.
 
Ja przez cała ciąże byłam pacjentką Dudarewicza i WIlińskiego i tak: 250 zl to zaplacilismy za Usg w 3D a normalne Usg to koszt 130 zl a z tym terminem to nie wiem skąd te 2 msc poniewaz w zeszly poniedzialek zadzwonilam zeby umowic moją przyjaciółkę do niego na wizyte na usg i zrobil to w tym samym tygodniu( a jej sie wcale nie spieszylo)! Była i zapłaciła 130zl! a co do Wilińskiego to owszem jezeli jest się u niego na wizycie i potrzebuje wykonać Usg to wtedy Dudarewicz udostępnia mu sprzęt( nie tylko w czwartki) ale Wiliński nie jest tak dobrym specjalista jak Dudarewicz i nie potrafi odczytywac tak dobrze jak on obrazu z Usg(wiem bo Wiliński nie raz miał problem z czymś z czym Dudarewicz kompletnie nie-i to nie tylko na moim przykladzie to stwierdzam poniewaz moja siostra tez u tej dwójki prowadziła swoja ciąże)
A co do Bazarowej to po prostu TRAGEDIA jezeli chodzi o personel !!!
 
Witam :-) wszystkie mamy z Łodzi
Ja 10 sierpnia urodziłam synka Kacperka o 20:20 w szpitali Rydygierze, było ciężko ale dalismy radę :tak:
Pozdrawiam ...
 
witam nowe mamusie no i wszystkie kolezanki:tak:

my juz konczymy sie wakacjowac, i znow wracamy do starych obowiązków. za pare dni Damian do szkoły tak ze znow wraca wszystko do normy.

no i faktycznie cicho tu sie zrobiło...
 
Dzien doberek:-)
Faktycznie cichutko sie zrobilo,ale pewnie dlatego ze okres wakacyjny itd., teraz mamusie wroce i znowu sie zrobi ruch:tak:
Viki tomoze wkoncu jakis spacerek?? Zocha poszla dzis do przedszkola, wieclatwiej bedzie mi sie spakowac;-)
 
reklama
Magda, Olek jest zachwycony Łęczycką! Zaaklimatyzował się dość szybko, płakał tylko pierwszego dnia i to wcale nie na pożegnanie! :-) To fajne przedszkole, wcale nie żałuję wyboru.
Czy są mamy nowych przedszkolaków? Jak wasze dzieci zareagowały na nowe miejsca?
 
Do góry