reklama

Mamusie z Londynu i te przyszle rowniez

Temat na forum 'Mamy z UK' rozpoczęty przez Gosia 25, 18 Maj 2015.

1. Gosia 25

Gosia 25 Fanka BB :)

:-) witajcie dziewczyny widze ze jest nas trochę w tym londku ale cos dawno się nie odzywalyscie. Piszcei o swoich doświadczeniach porodach itp. ja pierwszy raz będę tu rodzila bo pierwsza corcie rodziłam w pl pozdrawiam:-D

2. Gosia 25

widze ze wejść jest troszkę ale nikt nie pisze.... a szkoda gdyż fajne jest te forum można się duuzo rzeczy dowiedzieć podzieli swoimi doświadczeniami i obawami a kto nas lepiej zrozumie jak mamuśki te co maja już dzieci i te co sa w ciąży tak jak ja:-D pozdrawiam wszystkie zagladajace tu mamuski:-D

3. reklama
  4. PakiGirl:)

PakiGirl:) Zaciekawiona BB

Czesc Gosia 25 kiedy masz termin porodu ?? :)

5. mamartusia

mamartusia Fanka BB :)

witam ,
    przepraszam z góry za zaśmiecanie wątku.
    jestem mamą z UK i mam do sprzedania chutsę elastyczną TULA - stan idealny.
    jeśli któraś z mam bylaby zainteresowana proszę pisać na priv.
    pozdrawiam
    IMG_0953.jpg IMG_0954.jpg

6. magdaa30

magdaa30 Początkująca w BB

witajcie dziewczyny :) jestem swiezo upieczona przyszła mama.Jestem w 8 tygodniu ciazy i mieszkam w Maidenhead.Szukam kogos do pogadania, bo siedze sama i mi troche smutno:-(pozdrawiam magda

7. Gosia 25

witaj maga ja jestem z londynu ale tutaj mozemy sobie pogadac jak chcesz:-) no ja juz po raz 2gi zostane mamusia za 2tyg mam cc jak masz jakies pytania czy tak chcesz to pisz smialo najlepiej na pv pozdrawiam:-)

8. miraaa1983

miraaa1983 Zaciekawiona BB

Hej!jestem z dagenham w południowo wschodnim Londynie...jest tu jakąś mama gdzieś blisko?;-

9. edziorka

edziorka Fanka BB :)

Hej jestem z płn Londynu (Enfield). Mam już core, a teraz czekam do maja na synka :)

10. reklama
  11. miraaa1983

miraaa1983 Zaciekawiona BB

Witajcie!pogadac możemy tutaj zawsze!ja też czesto miewam chwilę zalamki i potrzebuje wtedy rozmowy jak mało kto:)

12. Izzilaz

Izzilaz Początkująca w BB

Witajcie dziewczyny! Ja mialam ponad dwa mc temu cc i jestem bardzo zadowolna wszystko szybko i sprawnie. Jestem z polnocnego Londynu, jakby ktos mial ochote pogadac zapraszam na priv. Pozdrawiam

Poleć forum