reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z Londynu i te przyszle rowniez

Czesc dziewczyny, ja zostane mama poraz pierwszy dopiero w lipcu ale szukam doswiadczonych mam ktore maja jakies pojecie bo troche czuje sie zagubiona. Wiecie moze gdzie najlepiej kupic wozek lub mozecie jakies polecic?Wolalabym zobaczyc wozek na zywo przed kupnem a nie mam pojecia gdzie znajde sklepy w londynie ktore maja jakis wybor. Przeraza mnie to...
 
reklama
Wejdź w YouTube...zobacz wózek firmy tako sportime albo extreme...ja wczoraj zamówiłam online(bo też o żadnym stacjonarnym sklepie nie mam pojęcia)tako omega moonlight.3w1 1800złotych a jest cudowny!też zostanę mama w lipcu i też po raz pierwszy :)
 
Tez chyba sie zdecyduje na kupno polskiego wózka. Narazie zastanawiam sie nad xlanderem i camerelo :) tylko kolor jaki...? A bedziesz mama synka czy córeczki?
 
Ja będę mieć córe ;) o xlanderach dużo dobrego słyszałam o camarelo prawie nic..ale polskie to polskie :)
 
Oooo ja tez spodziewam sie córeczki :) wózek bedzie wybierała moja mama ze mna na telefonie wiec mam nadzieje, ze jakos to bedzie :p
 
A moglabys wrzucic zdjecie swojego wózka? Ciekawa jestem jak wyglada i jakie kolorki wybrałaś :p
 
Taki wózio:)
 

Załączniki

  • 1456518557314.jpg
    1456518557314.jpg
    40,6 KB · Wyświetleń: 84
reklama
Do góry