reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z Lublina/ Świdnika :)

paaulaa1657

Aktywna w BB
Dołączył(a)
30 Październik 2019
Postów
76
Hej Dziewczyny ❤️
Mam pytanko- czy któraś z Was rodziła w Świdniku? Mam stamtąd Panią doktor prowadzącą i zastanawiam się jak tam wygląda sprawa ze znieczuleniem zzo do porodu naturalnego? Czy jest dostępne całodobowo? I czy w ogóle?? Jak wygląda tam poród, na co trzeba się przygotować? Chodzi mi o personel, jego podejście do pacjentki itp. Dodam że to mój pierwszy poród i strasznie się stresuję. A- i czy któraś z Was wie jakie tam mają nastawienie do CC? Chętnie robią czy już w ostateczności? Pozdrawiam Wam Kochane i proszę o pomoc 💋
Paula
 
reklama
Do góry