reklama

mamusie z małych mieścinek;-)odezwijcie sie!!!

Temat na forum 'Pogaduszki' rozpoczęty przez atfk, 7 Listopad 2007.

1. atfk

atfk MAMA DO KWADRATU

:-)czy są jakieś mamusie z malutkich mieścinek,wiosek???sama mieszkam w małej wiosce,jestem szczęśliwą i dumną mamusią i żonką:-D.Ogolnie pochodzę z woj łódzkiego:happy2:, los rzucił mnie na drugi kraniec Polski i tu właśnie spokojnie sobie żyje z moja familią prywatną czteroosobową!!!jeśli jakieś mamusie mają czas i chęć nawiązać ze mną kontakt to zapraszam!!!mam dwójkę dzieciaczków w wieku 5 i prawie 2 lata;-)!!!na imię mam Agnieszka

2. aniachosz

aniachosz mama Maksa 04.05.2007

Cześć Agnieszko, a my to się znamy. Nie jesteś sama :) Pozdrawiam Ania

3. reklama
  4. mija79

mija79 Patrysiowa mama

Witaj! Z której części łódzkiego pochodzisz?

5. mamoośka

mamoośka Fanka BB :)

Ja pochodze z małego miasteczka na dolnymśląsku -witam

6. atfk

atfk MAMA DO KWADRATU

hej Aniu;-)...cóż za zbieg okoliczności!!!jaki śliczny ten Wasz Maksiu!!!

7. atfk

atfk MAMA DO KWADRATU

hej;-)ja jestem z Bełchatowa...a raczej byłam.pozdrawiam

8. aniab190

aniab190 mama czerwcowa '06

Coś nikt nie pisze na tym wątku . Ja też się przeprowadziłam z miasta na wieś w woj. zachodniopomorskie i sobie to chwalę bo moje dzieci mogą tu szaleć na świeżym powietrzu i jest dość bezpiecznie

9. atfk

atfk MAMA DO KWADRATU

Miło mi aniab190 ze napisałaś;-).witam Cie i pozdrawiam!!mam podobne zdanko na ten temat...szaleństwa na powietrzu niemal całymi dniami jak pogoda pozwala...cisza spokój!!!któż w mieście wysiedzi ze szkrabem cały dzień na placu zabaw..o ile taki jest!!!chwalę sobie bardzo takie życie!!!sama pochodzę z dużego miasta,mój synek urodził sie w łODZI wiec mam porównanie...dzień do nocy!!!już z własnej woli do miasta sie nie przeprowadzę...

10. reklama
  11. mama Huberta

mama Huberta Zaciekawiona BB

witam ja rowniez pochodze z malej wioski jestem w trakcie zakupu i przeprowadzki do nowego mieszkania w powiecie kunowskim jestem mama 8 miesiecznego synka[​IMG]
    [​IMG] mam jeszcze pytanko jak wklejacie zdjecia waszych dzieci prosze o iunstrukcje pozdrawiam

12. mija79

mija79 Patrysiowa mama

Moje to jednak miasto,powiat nawet,ale nie taki duży.Place zabaw niby są,ale mają wiele do życzenia. Mam jednak działkę letniskowa w lesie.I wiem jak to jest u was.Śnadania na świżym powietrzu.My odrazu po obudzeniu się wychodzimy na dwór i spędzamy tam cały dzień.Świerze powietrze,las ,Pilica.Bardzo lubię tam jeździć.

Poleć forum