reklama

Mamusie z okolic Mainz,Wiesbaden :))

Temat na forum 'Mamy z Niemiec' rozpoczęty przez Diamantina, 22 Marzec 2011.

1. Diamantina

Diamantina Początkująca w BB

:-)Witam Serdecznie Wszystkie Mamusie z okolic Mainz i Wiesbaden,jestem nowa na Forum obecnie w 8 miesiacu ciazy szukam znajomych do pogaduszek i spacerkow .Mieszkam w Niemczech od 6 lat jestem szczesliwa mezatka i mamusia 5 letniej coreczki.Jesli masz ochote mnie poznac pisz smialo:-)Moj nummer gg23226927

2. izabela1976

izabela1976 Początkująca w BB

Cześć.

Tak jak i Ty jestem nowa na tym forum. Jestem w Niemczech od 1,5 m-ca. Mieszkam w Hattersheim razem z mężem, 7letnim synem i 4 córeczką.

A do Mainz i Wiesbaden mam jakieś 30 min samochodem :)

3. reklama
  4. _karolina

_karolina Gość

Witam! Dopisuję się choć widzę, że jak narazie cisza :( Jestem z okolic Wiesbaden, mam 2,5 letnią córeczkę, zapraszam na pogaduchy! :)

Ostatnio edytowane przez moderatora: 12 Styczeń 2012
  5. kamila100

kamila100 Początkująca w BB

Witam, jestem nowa na forum. Mieszkam w okolicach Frankfurtu nad Menem. Jestem w ciąży (4 miesiąc) i szukam mam bądź przyszłych mam z okolic :)

6. MetropolitAnka

MetropolitAnka Początkująca w BB

Cześć przyszłe mamusie
    jestem w6miesiącu ciąży i
    w marcu się sprowadze do wiesbaden.
    bym się cieszyła poznać miłe dziewczyny na pogaduchy.

anka (29)

7. _karolina

_karolina Gość

Witam serdecznie, ja mieszkam kilka kilometrów od Wiesbaden :) Z jakiego regionu w Polsce jesteś???? Pozdrawiam i zapraszam na pogaduchy :) a tak poza tym strasznie tu cicho mamuśki odezwijcie się :)

8. Asia G.

Asia G. Początkująca w BB

Cześć. Jestem tutaj nowa:) Mieszkam od 1,5 roku w Mainz, mam 14 miesięczną córeczkę. Szukam mam z okolic na pogawędki i wspólne spacery:)

Poleć forum