reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z okolic Mainz,Wiesbaden :))

Dołączył(a)
22 Marzec 2011
Postów
1
:-)Witam Serdecznie Wszystkie Mamusie z okolic Mainz i Wiesbaden,jestem nowa na Forum obecnie w 8 miesiacu ciazy szukam znajomych do pogaduszek i spacerkow .Mieszkam w Niemczech od 6 lat jestem szczesliwa mezatka i mamusia 5 letniej coreczki.Jesli masz ochote mnie poznac pisz smialo:-)Moj nummer gg23226927
 
reklama
Cześć.

Tak jak i Ty jestem nowa na tym forum. Jestem w Niemczech od 1,5 m-ca. Mieszkam w Hattersheim razem z mężem, 7letnim synem i 4 córeczką.

A do Mainz i Wiesbaden mam jakieś 30 min samochodem :)
 
Witam! Dopisuję się choć widzę, że jak narazie cisza :( Jestem z okolic Wiesbaden, mam 2,5 letnią córeczkę, zapraszam na pogaduchy! :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Cześć przyszłe mamusie
jestem w6miesiącu ciąży i
w marcu się sprowadze do wiesbaden.
bym się cieszyła poznać miłe dziewczyny na pogaduchy.

anka (29)
 
Witam serdecznie, ja mieszkam kilka kilometrów od Wiesbaden :) Z jakiego regionu w Polsce jesteś???? Pozdrawiam i zapraszam na pogaduchy :) a tak poza tym strasznie tu cicho mamuśki odezwijcie się :)
 
Cześć. Jestem tutaj nowa:) Mieszkam od 1,5 roku w Mainz, mam 14 miesięczną córeczkę. Szukam mam z okolic na pogawędki i wspólne spacery:)
 
reklama
Do góry