reklama

Mamusie z Peterborough

Temat na forum 'Mamy z UK' rozpoczęty przez Emcia000, 22 Sierpień 2007.

1. Emcia000

Emcia000 Początkująca w BB

Witajcie!
    Mam nadzieje ,ze sa tutaj rez mlode mamusie z Peterborough:tak:. Jezeli jest tutaj taka mamusia bardzo chetnie poznam i sie zaprzyjaznie;-). W tym miescie jest duzo polskich mam ,ale ja mam tutaj tylko jedna wspaniala znajoma(pozdro dla Kasi i Staska:-D). Czekam pizcie do mnie zapraszam milego wieczorku.:tak:

Ostatnio edytowane przez moderatora: 3 Październik 2010
  2. Marlene

Marlene Gość

witaj!! ja mieszkam niedaleko w spalding,kojarzysz?

3. reklama
  4. ma_dzi_ulka

ma_dzi_ulka Mama Julki i Olafa

czesc dziewczyny:-)
    ja tez mieszkam w peterborough:) i jestem przyszla, mloda mama:-)
    mam nadzije ze jeszcze ktos tu zajrzy i jakos sie zgadamy;-)
    Pozdrowionka dla was i dzieciaczkow!!

5. ma_dzi_ulka

A jesli chodzi o spalding to c hyba kazdy w peterborough wie gdzie to jest :happy2: tuz obok nas:-) jeszcze raz pozdrawiam ;-)

6. Marlene

Marlene Gość

No to ja wlasnie mieszkam na tej wiosce ;-) Bywasz tutaj czasami??

7. ma_dzi_ulka

Marlene- bywalam tam czasem w pracy ale jakies dwa lata temu:)
    ale teraz mam prace na miejscu wiec nie potrzebuje jezdzic do spaldingu a ty bylas kiedys w peterborough??
    Zadko tu bywamy ale mam nadzieje ze watek jakos sie rozkreci:) pozdrawiam cieplutko...

8. MamusiaMonisia

MamusiaMonisia Początkująca w BB

heeeej:) Własśnie wprowadzilam sie do Peterborough, i jestem mloda mamusia rocznego Kubusia i do tego spodziewam sie nastepego maluszka w okolicach 15 lipca :)

Pozdrawiam wszystkie Mamusie z Peterborough :)

9. ma_dzi_ulka

mam nadzieje ze podoba ci sie peterborough??:)mieszkam tu juz ponad 3 lata:) ja spodziewam sie dzidzi na 14 lutego:) noo....ciesze sie ze wkoncu jakas mamusia nas odnalazla:) a jak tam u ciebie z opieka lekarska w ciazy?? narazie pozdrawiam trzymajcie sie.....

10. reklama
  11. ma_dzi_ulka

halo czy tu ktos czasem bywa?? serdecznie zapraszam na odwiedzanie czesciej naszego forum z peterborough!!!!!!! bardzo bardzo serdecznie pozdrawiam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

12. ma_dzi_ulka

dziewczyny na rok 2008 zycze wam duzo duzo zdrowka...radosci....usmiechu i szczesliwego rozwiazania z dzidzia:) pozdrawiam was i wasze rodzinki.....

Poleć forum