reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z Peterborough

Hejka,ja mieszkam na stanground-troche daleko od ortonu a wolnego czasu mam sporo.Z młodszym synkiem siedzę w domku i bardzo chętnie bym gdzieś wyszła na pogaduszki.Zyczę Ci Weri szczęśliwego rozwiązania i zdrowej córeczki. Pozdrawiam wszystkie mamuśki:)
 
reklama
Hejka,ja mieszkam na stanground-troche daleko od ortonu a wolnego czasu mam sporo.Z młodszym synkiem siedzę w domku i bardzo chętnie bym gdzieś wyszła na pogaduszki.Zyczę Ci Weri szczęśliwego rozwiązania i zdrowej córeczki. Pozdrawiam wszystkie mamuśki:)
ja nawet nie wiem gdzie to jest:sorry: jakbym miala wiekszego dzidziusia to moglabym nawet gdzies pojechac ale zaraz po porodzie to lokalne spacerki wydaja sie wygodniejsze;-) dziekuje za zyczenia:tak: mam nadzieje ze tak wlasnie bedzie:laugh2:
 
milunia ja mieszkam na fletonie wiec blisko ciebie :-) nawet wczoraj bylam na spacerku z synkiem w parku kolo cmentarza i widzialam dwie dziewczyny z dziecmi wiec moze to bylas ty?;-) Jak jest ladnie to sie wybieram z synkiem na spacer wiec moze sie kiedys umowimy?
 
Cześć Ostraszka,cieszę sie że w końcu odezwała się jakaś mamusia:-),ja często chodze do tego parku ale ostatnio to nie byłam ja.Bardzo chętnie się umówie na jakiś spacerek:tak:tylko mój Marcelek troszke kaszle i muszę poczekać aż mu przejdzie:-(mój synuś ma 4 miesiące a drugi 6 lat i chodzi do szkoły.Ostraszka odezwę sie do Ciebie to sie umówimy.Pozdrawiam serdecznie :-)
 
Witam wszystkie mamy:-)tu naprawde juz chyba nikt nie zagląda:no:Ostraszka to kiedy wybieramy się na spacerek:blink:mojemu małemu juz przechodzi to może jakoś w tygodniu w parku,będzie troszke chłodniej ale słoneczko też ma być-co Ty na to?Mi obojętnie jest o której dostosuje się do Ciebie:tak:Pozdrawiam pa pa
 
Ja zaczynam prace od czwartku, ale od pon do srody jesli bedzie ladnie to mozemy sie wybrac na spacerek. wczoraj bylo slicznie i wybralam sie na 2h spacer, dzis wzielam auto od D bo musily pozalatwiac sprawy na miescie a pogoda jaka jest kazdy widzi:-(
 
Mam rozumieć że, jutro możesz tak?bo od tego czwartku idziesz do pracy?ja proponuje w parku o11 jak nie będzie padało ,czy Tobie tak pasuje:-)Pozdrawiam
 
reklama
Do góry