reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z Peterborough

saszka14,

ja wtedy byłam w parku ;-)

bronka78,

skoro tak, to na pewno się znamy :tak: Ostatnio nie bywam na spotkaniach, ale wcześniej przez 2 lata prawie co piątek :tak:
Daj jakąś wskazówkę, bo nie masz " dzieciowego " suwaczka:-D
po moim wszyscy od razu się połapują ;-)
 
reklama
dopiero sie dzisiaj zarejestrowalam i ten "suwaczek" to co? a w parku bylam wtedy z moim od tak...prywatnie, i Mati zagadał do chłopca...i tak sie zaczęło i wtedy tylko Alinkę poznałam a pózniej to już w Verandzie pozostałe dziewczyny. Ja osobiście jestem zadowolona.
 
bronka78,

suwaczek to taka " linijka " pokazująca albo wiek dziecka, albo odliczająca dni do np. urodzin, rocznicy ślubu. Wkleja się ją w podpisie, są różne strony z darmowymi suwaczkami, postępujesz wg instrukcji na stronie, potem kopiujesz do podpisu kod ;-)

Hm...trochę malutka dla mnie ta wskazówka... czy jesteś może wysoką, szczupłą dziewczyną z długimi włosami ? ;-):-)
 
hej,
dzieki za ta "szczupla" :-)
:tak: tak wysoka, z dlugimi wlosami i okularami
wlasnie z tym wklejeniem mam problem, poki co... bo juz doszlam co, jak i gdzie zrobic, hihi
 
Jedyna osoba ktora przychodzi mi na mysl to pani o imieniu L. i byłyśmy razem na "czytaniu polskim dzieciom w bibliotece w centrum", no i widać też na zdjęciu w 5-latkach w Polskiej Szkole w pierwszym tygodniu :-)
 
Hej dziewczyny :)
Bronka78 - pozdrawiam ale Maureen - burze muzgów jaką przeprowadzilam przed chwilą żeby Cie rozszyfrowac - aż mi para bucha ;) NO bo skoro Bronka78 wie to ja tez powinnam chyba nie??
L. gratuluje stanu błogosławionego :)
pozdrawiam
 
a mnie w tej "zagadce" pomogły dzieci :-) bo tylko jedną osobe poznałam która ma 10-latke i roczną córkę :-)
susi: też byłaś na tym czytaniu w bibliotece! :-)
 
reklama
Do góry