reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z Peterborough

Dołączył(a)
20 Sierpień 2007
Postów
2
Miasto
Peterborough , England
Witajcie!
Mam nadzieje ,ze sa tutaj rez mlode mamusie z Peterborough:tak:. Jezeli jest tutaj taka mamusia bardzo chetnie poznam i sie zaprzyjaznie;-). W tym miescie jest duzo polskich mam ,ale ja mam tutaj tylko jedna wspaniala znajoma(pozdro dla Kasi i Staska:-D). Czekam pizcie do mnie zapraszam milego wieczorku.:tak:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
czesc dziewczyny:-)
ja tez mieszkam w peterborough:) i jestem przyszla, mloda mama:-)
mam nadzije ze jeszcze ktos tu zajrzy i jakos sie zgadamy;-)
Pozdrowionka dla was i dzieciaczkow!!
 
A jesli chodzi o spalding to c hyba kazdy w peterborough wie gdzie to jest :happy2: tuz obok nas:-) jeszcze raz pozdrawiam ;-)
 
Marlene- bywalam tam czasem w pracy ale jakies dwa lata temu:)
ale teraz mam prace na miejscu wiec nie potrzebuje jezdzic do spaldingu a ty bylas kiedys w peterborough??
Zadko tu bywamy ale mam nadzieje ze watek jakos sie rozkreci:) pozdrawiam cieplutko...
 
heeeej:) Własśnie wprowadzilam sie do Peterborough, i jestem mloda mamusia rocznego Kubusia i do tego spodziewam sie nastepego maluszka w okolicach 15 lipca :)

Pozdrawiam wszystkie Mamusie z Peterborough :)
 
mam nadzieje ze podoba ci sie peterborough??:)mieszkam tu juz ponad 3 lata:) ja spodziewam sie dzidzi na 14 lutego:) noo....ciesze sie ze wkoncu jakas mamusia nas odnalazla:) a jak tam u ciebie z opieka lekarska w ciazy?? narazie pozdrawiam trzymajcie sie.....
 
halo czy tu ktos czasem bywa?? serdecznie zapraszam na odwiedzanie czesciej naszego forum z peterborough!!!!!!! bardzo bardzo serdecznie pozdrawiam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
reklama
dziewczyny na rok 2008 zycze wam duzo duzo zdrowka...radosci....usmiechu i szczesliwego rozwiazania z dzidzia:) pozdrawiam was i wasze rodzinki.....
 
Do góry