reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z Rumi oraz Redy i Wejherowa

dudi

Mama od 6.01.2009
Dołączył(a)
15 Listopad 2008
Postów
94
Miasto
Rumia
Witam,

Nie znalazłam na tym forum ani jednej mamy z Rumi oraz pozostałych miast Małego Trójmiasta Kaszubskiego (Reda i Wejherowo). Zapraszam wszystkie obecne oraz przyszłe mamy do dzielenia się informacjami np. gdzie co tanio można kupić (pieluchy, ubranka itp), fajne miejsca na spacer i do zabawy z dziećmi, który pediatra lepszy w danej przychodni (mi poleciła koleżanka) itp.
Może z czasem dojdzie do jakiegoś spotkania z naszymi maluchami ;-)
Myślę, że ten wątek pomoże mamom które od niedawna mieszkają w Rumi i okolicach oraz stałym mieszkankom, które nie będąc jeszcze mamą nie wiedzą np. gdzie jest fajny sklepik z ubrankami bo wcześniej nie zwracały na niego uwagi.

Jako że rozpoczęłam ten wątek przedstawię się. Jestem z Rumi okolice Portu Rumia, mam 4,5 miesięcznego synka Eryka. W Rumi mieszkam od pół roku i niewiele znam mam z dziećmi, chętnie poznam nowe :-)

Pozdrawiam i zapraszam !
 
reklama
witam,
widzę, że nikt dawno nie zaglądał na forum. Ja również mieszkam w okolicy Portu Rumia od lipca tego roku. Mam 7 miesięcznego synka i chętnie nawiążę znajomości z innymi mamusiami z okolicy :-) bo mimo, że dużo widzę mam spacerujących z dziećmi to ciężko jest nawiązać jakieś znajomości...
Pozdrawiam
 
hej ! Mieszkam w Redzie juz od ponad 3 lat. Jestem mama 3 letniego Kacperka i podobnie jak Wam drogie mamusie dokucza mi samotnosc ( jezeli chodzi o kontakty z innymi mamami). Obecnie skupiona jestem na wychowywaniu synka i prowadzeniu domu ...czas to zmienic . Mamy z Redy, Rumi i Wejherowa LACZCIE SIE!!!!!!!!!
 
Do góry