reklama

Mamusie z Śródmieścia

Temat na forum 'Warszawa' rozpoczęty przez mama_wiktorka, 3 Marzec 2010.

1. mama_wiktorka

mama_wiktorka Początkująca w BB

Drogie Mamy ze Śródmieścia i okolic

mam synka, 11 miesięcy, bardzo towarzyski
    gdzie można Was spotkać? do których parków chodzicie? jakie place zabaw polecacie?

pozdrawiam, Weronika

2. bajla3

bajla3 Zaciekawiona BB

Witam,
    Jestem mamą 6 miesięczngo Kubusia.
    Na spacerki chodzimy do parku Park marsz. Edwarda Rydza-Śmigłego położony jest u podnóża skarpy wiślanej, pomiędzy ulicami: Górnośląską, Rozbrat i al. 3-go Maja.
    Czasami też chodzimy na agrykolę oraz do łazienek :)
    Napiszcie coś więcej o sobie :)
    A Was gdzie można spotkać?

3. reklama
  4. ola1981

ola1981 Zaciekawiona BB

Hej:)
    Ja też jestem ze śródmieścia... zagląda jeszcze ktoś do tego wątku??????

5. lolkak

lolkak Październikowa Mama Mai

Hej,

Ja mieszkałam w Śródmieściu :-) Obecnie mieszkam w Ożarowie,ale bardzo chętnie spotkam się z mamusiami ze Śródmieścia :-)

6. ola1981

ola1981 Zaciekawiona BB

OO fajnie:) Ja jestem chętna na spotkania:) tylko może jak się trochę ta pogoda uspokoi...
    A widzę Ty masz malutkiego dzidziusia...Jak się czujecie? I mama i córeczka?

7. Issa1986

Issa1986 Zaciekawiona BB

Ja też jestem ze Śródmieścia (Muranów) tylko nie wiem jak długo bo pewnie będziemy szukali jakiegoś 2 pokojowego mieszkania do wynajęcia, a jak wiadomo w śródmieściu ceny wynajmu są straszne :) w tej chwili mieszkamy w 1 pokoju. Jestem przyzwyczajona do tej okolicy bo moja mama tu mieszka, więc najchętniej tutaj bym wynajęła no ale...kasa...

8. forever_young

forever_young Niemłoda mama Młodej

Issa1986 - jako, że mieszkam w Twojej okolicy - i inne dziewczyny ze Sródmieścia - czy możecie polecić jakąś sensowną przychodnie pediatryczną ? :-)

9. lolkak

lolkak Październikowa Mama Mai

Issa i jak poszukiwania?

Ola dopiero zobaczyłam,że mi wtedy odpisałaś <lol> Teraz Maja to już kawał baby :-D

Forever_yong niestety nie pomogę. ja korzystam z przychodni w Ożarowie,bo mam tam znajomą pediatrę.

10. reklama
  11. aluska9102

aluska9102 mama;)

Hej też jestem ze Śródmieścia;) dzielnica Muranów

12. Oczekujac

Oczekujac Zaciekawiona BB

Cześć dziewczyny.

Zapraszam Was na bezpłatne spotkanie z lekarzem i z psychologiem 4 kwietnia br. w Warszawie.

Temat warsztatów to Programowanie żywieniowe

Na temat żywienia dzieci mówić będą:

• Prof. dr hab. n. med. Piotr Socha - Programowanie żywieniowe z punktu widzenia lekarza
    • dr Aleksandra Piotrowska - Programowanie żywieniowe z punktu widzenia psychologa

Każdy chętny może dołączyć do wydarzenia na Facebooku:

https://www.facebook.com/events/298954813568844/

Ktoś nie ma czasu na czwartkowe spotkanie? Będziemy o wszystkim informować Was na bieżąco na FB
    :tak:

Do zobaczenia w Warszawie!!!

Ostatnia edycja: 1 Kwiecień 2013

Poleć forum