reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z Śródmieścia

Dołączył(a)
3 Marzec 2010
Postów
2
Drogie Mamy ze Śródmieścia i okolic

mam synka, 11 miesięcy, bardzo towarzyski
gdzie można Was spotkać? do których parków chodzicie? jakie place zabaw polecacie?

pozdrawiam, Weronika
 
reklama
Witam,
Jestem mamą 6 miesięczngo Kubusia.
Na spacerki chodzimy do parku Park marsz. Edwarda Rydza-Śmigłego położony jest u podnóża skarpy wiślanej, pomiędzy ulicami: Górnośląską, Rozbrat i al. 3-go Maja.
Czasami też chodzimy na agrykolę oraz do łazienek :)
Napiszcie coś więcej o sobie :)
A Was gdzie można spotkać?
 
OO fajnie:) Ja jestem chętna na spotkania:) tylko może jak się trochę ta pogoda uspokoi...
A widzę Ty masz malutkiego dzidziusia...Jak się czujecie? I mama i córeczka?
 
Ja też jestem ze Śródmieścia (Muranów) tylko nie wiem jak długo bo pewnie będziemy szukali jakiegoś 2 pokojowego mieszkania do wynajęcia, a jak wiadomo w śródmieściu ceny wynajmu są straszne :) w tej chwili mieszkamy w 1 pokoju. Jestem przyzwyczajona do tej okolicy bo moja mama tu mieszka, więc najchętniej tutaj bym wynajęła no ale...kasa...
 
Issa1986 - jako, że mieszkam w Twojej okolicy - i inne dziewczyny ze Sródmieścia - czy możecie polecić jakąś sensowną przychodnie pediatryczną ? :-)
 
Issa i jak poszukiwania?

Ola dopiero zobaczyłam,że mi wtedy odpisałaś <lol> Teraz Maja to już kawał baby :-D

Forever_yong niestety nie pomogę. ja korzystam z przychodni w Ożarowie,bo mam tam znajomą pediatrę.
 
reklama
reklama
Do góry