reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamusie z trójmiasta:)

Dołączył(a)
29 Maj 2008
Postów
7
Miasto
gdańsk
witam wszystkie mamusie, może znajdą się jakieś z trójmiasta??? ja jestem z gdańska, zastanawiam sie gdzie rodzić, może wiecie conieco o warunkach i kadrze szpitalnej???:-). pozdrawiam
 
reklama
czesc ja rowniez jestem z gdanska zastanawiam sie miedzy wojewodzkim a kliniczna..ale ze wzgledow takich ze w wojewodzkim pracuje moja ciocia i wiem ze mialabym zapewniona super opieke a poza tym kolezanka rodzila i byla bardzo zadowolona.a kliniczna bo moja przyjacolka jest polozna i wiem ze nieba by mi przychylila opieka super i moja lekarz prowadzaca tam pracuje poza tym mieli remont i warunki sa na prawde dobre w razie czego jest tez oddzial wczesniakow i dobry sprzet..ale sama musisz sie wybrac i zwiedzic ja tez mam to w zamiarze.pewnie ze szkoly rodzenia bedzie wycieczka:)
 
Wlaśnie we wtorek ide "zwiedzić" kliniczna, ja niestety nigdzie nikogo nie znam, jedynie mój lekarz jest z Klinicznej, słyszałam wiele negatywnych opini o tym szpitalu. Tak czy siak zobacze co i jak:) pozdrawiam:)
 
Ja się nastawiam na Swissmed, a jakby nie to chyba jednak Zaspa. Wojewódzki mnie przeraża swoim podejściem "poród naturalny za wszelką cenę", Kliniczna jest ok, jak masz tam swojego lekarza, a jak prowadzi ci ciążę "konkurencja" to zwykle odsyłają do innego szpitala, bo nie ma miejsc. Co do opinii negatywnych to wszędzie fakty są takie że lekarze na dyżurze przyjmują po 50-60 porodów, więc jak jesteś tym 50 tym i lekarz dwa dni nie spał... to potem głównie możesz dochodzić w sądzie odszkodowania. A jak jest tak, że samo się rodzi, to i szpital nie przeszkadza ;-) No chyba że dostaniesz gronkowca czy paciorkowca w gratisie, co jest nagminną cechą szpitali państwowych ....
 
staram sie nie myslec o tych gronkowcach czy paciorkowcach..sama mysl o tym ze moja malutka...jesli chodzi o wojewodzki to faktycznie chca bys rodzila naturalnie ale kolezanka rodzila dosc dlugo i nie bylo problemow by zrobic cesarke. wiec nie nastawiam sie na razie.za to kuzynki dzieciaka na zaspie zarazili tym paskudztwem i ledwo im doszedl do siebie- tam na pewno mnie nie zobacza:)
 
Cześć,
ja również się wybieram do wojewódzkiego, jakby nie było mam tam najbliżej. Co prawda lekarke mam w klinicznej, ale jakoś za dużo złych opinii o nim słyszałam, zreszta nie po drodze:-)
Co do wojewódzkiego, to chce koniecznie załatwić sobie położną, bo po pierwszym porodzie odechciało mi się dzieci na 10 lat:no:
Jakoś będzie dziewczyny, ja liczę że gorzej to już nie...

Czytam, że chodzicie do szkoły rodzenia, lub chcecie iść, z pierwszym dzieckiem czy kolejnym? Ja nie bardzo mam czas, zresztą jednyne co mi potrzebne z tej szkółki, to nauka oddychania...

pozdrawiam i miłego dzionka

Monika
 
Witam TRÓJMIEJSKIE mamusie:) jak tam ostatki ciąży, ja osobiście czuję się całkiem całkiem:) dziś zdecydowałam się na poród w Swiss medzie..... jednak komfort psychiczny jest dla mnie bardzo cenny, :-) pozdrawiam
 
Monia - odpowiadam ci nie na tym wątku - ja bym wolała Zaspę niż Wojewódzki.

Oleńka - jakoś leci ;-) Szkoda że u nas tak mało szpitali, bo z tych państwowych trzech to strasznie ciężko wybrać...
 
Czesc dziewczyny!

Zdecydowalam sie na szpital na Zaspie. Tam jest podobno najlepszy oddzial ratownictwa noworodkow.podobno wszystko jest ok z moim synkiem, jednak wole dmuchac na zimne. Wybralam tez szkole rodzenia na zaspie...wprawdzie panie w bezposrednim kontakcie nie sa zbyt mile, jednak na wykladach wykazuja sie duza kompetencja. Mam do was pytanie o lekarzy, ktorych wybralyscie...ja chodze do Branickiego...jest mily, ale nie slyszalam o nim zadnych opinii, a sama sie waham w kwestii jego kompetencji i jutro ide do innego lekarza, zeby skonsultowac moj stan.Moze wy cos wiecie o dr Branickim? Pozdrawiam was serdecznie i badzmy dobrej mysli...juz niedlugo zobaczymy swoje malenstwa po drugiej stronie brzuszkow:):-D
 
reklama
Zdecydowalam sie na szpital na Zaspie. Tam jest podobno najlepszy oddzial ratownictwa noworodkow.podobno wszystko jest ok z moim synkiem, jednak wole dmuchac na zimne.

Hej! Ja również jestem zdecydowana na Zaspę (między innymi i z tych powodów). W kwestii polecenia kogoś z personelu nie pomogę (mój gin prowadzący nie jest nawet z 3miasta:sorry2:), chodź chętnie też posłucham opinii osób bardziej zorientowanych.
Jestem ciekawa jak się spisze wiedza z "zaspowej" szkoły rodzenia... Miałam wielkie plany by też się do niej zapisać niestety mój gin odradził ze względu na skracającą się szyjkę:baffled:, a obecnie gdy wszystko się unormowało i szyjka się nie rozwiera stwierdził, że nie ma przeciwwskazań by się do niej zapisać (niestety troszkę mało już mam czasu:wściekła/y:). Może jakiś szybki kurs :-)?
 
Do góry