reklama

Mamusie z Wawra

Temat na forum 'Warszawa' rozpoczęty przez anusiak17, 21 Czerwiec 2011.

1. anusiak17

anusiak17 Fanka BB :)

witajcie, czy są na BB może mamy małych dzieci mieszkające w gminie Wawer? Odezwijcie się :)

2. Bubibu

Bubibu Początkująca w BB

Hej! Ja i mały roczny Antoś jesteśmy z Wawra :) a konkretnie z Międzylesia ;) Przynajmniej tymczasowo...

3. reklama
  4. kajanka

kajanka Początkująca w BB

ja jestem z wawra i jestem mamą 3 miesięcznego synka

5. dronka83

dronka83 Noszę w sobie szczęście

Hej jestem mamą 16miesięcznej Gabrysi i mieszkam na Wawrze - dokładnie niedaleko kościoła więc jeśli ktoś chętny na spotkanie to piszcie.

6. anusiak17

Witajcie :)
    a macie może jakieś pomysły na miejsca do spacerów, może są jakieś fajne miejsca dla mam z maluszkami, gdzie można fajnie i miło spędzić czas? My mieszkamy z Falenicy i powiem szczerze, że już zupełnie nie mam pomysłów gdzie na spacerki chodzić, codziennie te same trasy itp tym bardziej że mój Skarb ma 5 miesięcy dopiero więc ani nie pogadamy <bo w większości śpi na spacerze> ani na plac zabaw jeszcze nie pójdziemy :) opowiedzcie coś więcej o sobie dziewczynki :)

7. kajanka

ooo my też w falenicy! i widzę że mój synek jest młodszy od twojego tylko o dwa miesiące. Ja to tak średnio chodzę na spacery bo mi na nich nudno. Mam wrażenie że w okolicy żadne dziecko się w tym roku nie urodziło bo żadnych mamuś z gondolkami nie spotykam;((

8. anusiak17

hehe no właśnie - jak byś częściej wychodziła to pewnie wpadłabyś na taką samotną mamusię pchającą szary wózeczek, mającą słuchawki w uszach bo tylko to zapewnia mi jakąś rozrywkę :):):) a z której strony torów jesteś i jak już się wychylisz z domku to gdzie spacerujesz?

9. kajanka

Mieszkamy przy wale miedzeszynskim i raczej chodzę tylko po osiedlu wokół domu ale na dalsze wojaże jakby co tez jestem chętna:) parków to tu nie mamy są za to lasy i pola ale sama się nie piszę na to, spacerować można ot tak po ulicach tylko
    A wy gdzie mieszkacie?

10. reklama
  11. anusiak17

my od strony ulicy Patriotów jak 521 jeździ. Przy wale bliżej Bysławskiej? a to jednak kawałek drogi i ja tam z wózkiem się nigdy nie wypuściłam więc nie było szans, byś mnie widziała :) oj tak, lasów to my mały pełno ale ja się tych kleszczy boję więc rzadko kiedy wchodzę w las. już się nie mogę doczekać aż mały zacznie chodzić bo są w okolicy 3 place zabaw <na razie tylko te odkryłam> to wtedy zawsze ciekawiej będzie :) właśnie najbardziej wkurza mnie to, że nie ma tu parków ani nawet ławeczek by sobie w cieniu usiąść jak dzidzia śpi i np gazetkę poczytać ;-/ i to się chyba raczej w naszej dzielnicy nie zmieni

12. kajanka

dokładnie przy bysławskiej;) plac zabaw kojarzę tylko jeden ten przy przedszkolu, mało chodzę to nie wiem, jak się wybieram w te okolice to samochodem, na pocztę lub do świata dziecka;)
    zresztą na place zabaw to i tak z małym najwcześniej w przyszłym roku się wybierzemy.
    Może ty wiesz, szukałam teraz jakiegoś fitnesu dla mam z dziećmi w okolicy i nic nie znalazłam. Podobno kiedyś w świecie dziecka leżały jakieś ulotki ale teraz nie ma a i personel nic nie kojarzy?

Poleć forum