reklama

mamusie z wok.lodzkiego

Temat na forum 'Dzieci urodzone w kwietniu 2006' rozpoczęty przez martap22, 6 Listopad 2005.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. martap22

martap22 Mama kwietniowa 2006

hej,przyszle badz obecne mamusie z woj.lodzkiego piszcie.pozdrawiam i zachecam do pisania o wszystkim

2. Irlandia

Irlandia Mama Kwietniowa 2006

Jestem z Aleksandrowa! Super, że na kwietniowkach jest wątek o Łodzi i okolicach. Nie dość, że rodzimy w podobnych terminach to jeszcze w okolicach. Fajnie by było gdyby odezwało się więcej dziewczyn! Ja będę zaglądać tak często jak sie tylko da! Pozdrawiam!
    P.S. Mam na imię Ola, to chyba ułatwi sprawę.

3. reklama
  4. martap22

czesc Ola, super ze ktos sie odezwal. Ja jestem z Kutna, termin porodu mam na 21.04. nie wiem jeszcze czy bede rodzic u siebie czy moze wybiore sie do Łodzi. A Ty?
    pozdrawiam

5. Irlandia

Irlandia Mama Kwietniowa 2006

Ja wiem napewno, że w Madurowiczu. Raczej cesarka, chociaż wolałabym naturalnie. W środę za tydzień wracam na badania mam nadzieję, że na krótko. ostatni byłam trzy tyg. Mężuś się śmieje, że na przepustce jestem. ;)

6. martap22

jak mozna zrobic taki obrazek jaki Ty wstawiasz?prosze o dokladne instrucje

7. kosmi

kosmi Fanka BB :)

na podforum "Ciąża, poród, połóg" jest temat "Jak wstawić suwaczek" i bardzo dokładne instrukcje :)

8. martap22

dzieki,zaraz to zobacze,pozdrawiam

9. martap22

hej,dzieki za instrukcje, mam juz suwaczka, ale mam pytanie, czy on automatycznie bedzie nadawal tydzien i dzien ciazy?

10. reklama
  11. kosmi

kosmi Fanka BB :)

tak :) i jak np już się nie będziesz mogła połapać, w którym tygodniu i dniu jesteś to wystarczy, że na niego zerkniesz :)

12. martap22

to super,nie musze juz liczyc.a Ty z lodzkiego jestes?napisz cos o sobie

Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum