reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamusie z wok.lodzkiego

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

martap22

Mama kwietniowa 2006
Dołączył(a)
19 Październik 2005
Postów
631
hej,przyszle badz obecne mamusie z woj.lodzkiego piszcie.pozdrawiam i zachecam do pisania o wszystkim
 
reklama
Jestem z Aleksandrowa! Super, że na kwietniowkach jest wątek o Łodzi i okolicach. Nie dość, że rodzimy w podobnych terminach to jeszcze w okolicach. Fajnie by było gdyby odezwało się więcej dziewczyn! Ja będę zaglądać tak często jak sie tylko da! Pozdrawiam!
P.S. Mam na imię Ola, to chyba ułatwi sprawę.
 
czesc Ola, super ze ktos sie odezwal. Ja jestem z Kutna, termin porodu mam na 21.04. nie wiem jeszcze czy bede rodzic u siebie czy moze wybiore sie do Łodzi. A Ty?
pozdrawiam
 
Ja wiem napewno, że w Madurowiczu. Raczej cesarka, chociaż wolałabym naturalnie. W środę za tydzień wracam na badania mam nadzieję, że na krótko. ostatni byłam trzy tyg. Mężuś się śmieje, że na przepustce jestem. ;)
 
jak mozna zrobic taki obrazek jaki Ty wstawiasz?prosze o dokladne instrucje
 
na podforum "Ciąża, poród, połóg" jest temat "Jak wstawić suwaczek" i bardzo dokładne instrukcje :)
 
hej,dzieki za instrukcje, mam juz suwaczka, ale mam pytanie, czy on automatycznie bedzie nadawal tydzien i dzien ciazy?
 
tak :) i jak np już się nie będziesz mogła połapać, w którym tygodniu i dniu jesteś to wystarczy, że na niego zerkniesz :)
 
reklama
to super,nie musze juz liczyc.a Ty z lodzkiego jestes?napisz cos o sobie
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry