reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z WROCŁAWIA i okolic.

reklama
Misia ja mieszkałam na Lipińskiego koło Morskiego oka, ale wróciliśmy do rodziców na czas ciąży i teraz mieszkamu na Kruczej
 
Nic się nie martw, ja co prawda jeszcze nie jestem mamusia ale mam nadzieję, że Mały zechce już niedługo zobaczyć jak wygląda ta baba co go nosi w brzuchu i zdecyduje się opuścić moją maciczkę. Termin za dwa tygodnie, ale ja chcę już.
 
reklama
jejku Grucha ty masz tylko dwa tygodnie:):):) ale ci zazdroszczę ...tez bym już tak chciała ...a tu jeszcze przedemną tyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyle dni:( ah..ale sobie powzdychałam .Dzisiaj wiccanka mnie uswiadomiła ze juz powinnam pakować kuferek z żeczami do szpitala , a ja jeszcze nic niemam zrobionego ....cały czas mi sie wydaje ze to jeszcze tyyyyyyyle czasu.Ty juz pewnie cała zapakowana , zwarta i gotowa :)
 
Do góry