reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z WROCŁAWIA i okolic.

Lady a co ja mam powiedzieć? :) ostatnio się wybrałam do fryzjera i specjalnie omijałam sklepy z ciuszkami żeby nie nakupować bez sensu, bo jeszcze tyle czasu... :)
 
reklama
misia-q a tam , a tam, jak kupisz jeden ciuszek taki maluteńko malutki :p to nic złego sie niestanie , a ile radości będzie :) Ja juz wszytko z ciuszków, kaftaników i kombinezoników na jesienno-zimowe spacerki mam , teraz robie polowania na pieluchy i kosmetyki.Jeszcze nam z mężem zostało zrobienie małego ;) przemeblowanie,aaaaaaa i zapomniałabym dodać , że w sobotę będziemy sami przerabiać , malować i ozdabiać szafko-przewijaczek dla małej biedroneczki ;D<mam taką jedną szafkę bezużyteczną to ją trochę przekształcimy i będzie super!!!
... ::) juz sie niemoge doczekać

a ty misia-q pewnie i tak juz masz cos nagromadzone gdzieś głeboko w szufladzie i nieściemniaj ,że nie :p

Idę jeśc śniadanie :p
 
nie ściemniam, serio może jakaś dziwna jestem, ale nic a nic nie mam schowanego, bo całą ciążę jak dotąd remontowałam i nie miałam czasu nawet łazić po sklepach :)

Grucha ja się muszę rozejrzeć po okolicy, bo mieszkam tu dopiero od 22 stycznia czyli od ślubu i nie wiem gdzie jest ta ulica na ktorej mieszkałaś :)

 
Misia ja tam wynajmowałam stancję u takich pijaków, ze łeb pęka. Lepiej omijaj tą ulicę, bo mają w zwyczaju rzucać sobą na wzajem i różnymi rzeczami na chodnik.

l4dy no już spakowana jestem od dawna, bo przecież zdażają się wcześniaczki, więc i przygotowanym trzeba być wcześniej.
Wszystko już czeka wyprane i wyprasowane w szafkach, wszystko kupione i tylko mi dzidzi brak.
Powiem Ci szczerze, że te ostatnie tygodnie to najdłuższe dni w moim życiu, ciągną się jak guma w gaciach.
 
L4dy myśmy z Mężem kupowali sobie rzeczy dla Bąbla od początku, co miesiąc coś i tak uzbierało się dosyć dużo tego wszystkiego stosunkowo niewielkimi nakładami i obciążeniami finansowymi.

A wybrałaś już szpital?
 
grooha1 aaa no to my tez tak "zbieralismy" ciuszki dla biedronki.Bardzo duzo dostałam od mojej przyjaciółki po jej dzidziusiu :)więc z ciuchami mamy luzz.Łózeczki i takie tam do niego tez juz dawno kupilismy.Brakuje nam tylko ...tooooooooooooony pieluch :p kosmetyków i wózka.

a co do szpitala to już wybrałam , na poczatku długo miał być Brochów ale ....ostatnio zrobiłam wywiad srodowiskowy :p i zmieniłam na Kamińskiego..tylko qrcze musze tam jeszcze pojechać i prozmawiac z ordynatorem co i jak bo my chcemy z mężem razem rodzić, a ty juz tez zaklepałas sobie "gniazdeczko" na rozwazanie?
 
Brochów, bo mam najbliżej, a rodzić to mąż ze mną chce a nie ja z nim. Ale jak chce się chłopak nasłuchać jęków stęków i przekleństw pod swoim adresem to czemu nie.
A tak na seroi to sobie nie wyobrażam porodu bez niego.

Wózek kupiliśmy na Alegro, jest używany ale krótko i dałam za niego tylko 120zł.
 
qrcze no to ci sie grooha trafiło z tym wózkiem,świetny zakup!!
a co do porodu to ja na poczatku wolałam też rodzic sama , a on NIE! bede przy tobie i koniec! a potem to juz sama pytałam sie go pare razy dziennie czy napewno bedzie z emna rodził , bo ja sie boje :p
A byłas juz na Brochowie oglądac sale i załatwiac tą do rodzinnego porodu z ordynatorem? jak to wygląda? co trzeba ze sobą tam przynieśc?a jak akurat sala bedzie zajeta to co? :-[ z rodzinnego nici?
 
reklama
ja liczę na fuksa, że akurat będzie wolna
a ordynator zgode na rodzinny moze podpisac na miejscu
chyba nawet nie mialabym kiedy tam jechac
poza tym prawie nie ruszam sie z domu bo ciezko mi potem wejsc na 3 pietro
 
Do góry