reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z WROCŁAWIA i okolic.

Zapraszam wszystkie mamy na Targi Przedszkolaka do Hali Stulecia w których dziś i jutro wystawiam się z moim sklepem internetowym Koguciaki.pl
 
reklama
Witam serdecznie...
jestem tu nowa i bardzo spodobało mi sie to forum
mam na imie Basia,mieszkam w okolicy Astry...jestem samotnie spacerującą i szukam chetnej mamy która również miałaby ochote pospacerować.
moj nr gg.9662201
 
to tylko ją trzymaj przy sobie :p
mnie dziś łeb rozwala, widziałam, ze na jedynaki weszłaś. tam ciut więcej się kręci...tu u nas jakoś tak co się rozkręci to zdycha :-(
P.S. zdrówka, a maluchowi dawaj bakterie, może lżej przejdzie, a może uda Wam sie i go o minie...
 
to tylko ją trzymaj przy sobie :p
mnie dziś łeb rozwala, widziałam, ze na jedynaki weszłaś. tam ciut więcej się kręci...tu u nas jakoś tak co się rozkręci to zdycha :-(
P.S. zdrówka, a maluchowi dawaj bakterie, może lżej przejdzie, a może uda Wam sie i go o minie...

Gaja juz miałą wiec mam nadzieje ze drugi raz nie złapie ja!
 
reklama
Do góry