reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z WROCŁAWIA i okolic.

ula la la :-) na Chałubińskiego masz klinikę dermatologii, jak będziesz mieć skierowanie to tam możesz iść po poradę, ginekologa na NFZ nie polecę bo sama chodzę prywatnie.
 
reklama
No i ja się w końcu przywitam na temacie Wrocław:)
Jesteśmy na etapie starań, wiec wszystko przed nami:-)
Felidae widzę ze rozwiązanie tuz tuż;-) Trzymam kciuki.
 
Dziewczyny a ja z takim małym pytaniem: gdzie we Wrocławiu mogę kupić ...hmm....gadżety urodzinowe na przyjęcie dla synka?chodzi o talerzyki, kubki, piszczałki czapeczki i inne takie - koniecznie z Myszką Miki:D kupowałyście może gdzieś takie rzeczy czy zostaje mi tylko allegro?
 
pestusia na pewno COŚ ma smyk, tylko nie wiem czy z myszką miki. Jak jedziesz z pl. Jana Pawła II na mosty Dmowskiego jest COSTA. oni tam mają różne różności głównie weselne...ale może i inne będą...a tesco chyba też takie gadżety tylko właśnie nie jestem pewna czy na myszkę Miki trafisz:/
 
Felidae dziękuję:) byliśmy dziś i w tesco i w smyku, wszystkiego mnóstwo tylko nie z Myszką Miki:( Podobno cuda wianki są w hurtowni papierniczej "hasta", ale tam tylko na działalność gospodarczą można kupować i trzeba mieć jakąś kartę. Może koś coś takiego posiada?:)
 
Witam mamy z Wrocławia i okolic :)
Ja mieszkam pod Wrocławiem, dokładnie 2 km od granicy, wiec prawie jak we Wrocławiu :)

pestusia
A w BabyMAXXie byłaś?
A najlepiej przez allegro - ja takie gadżety na urodziny i do firmy kupuje przez net :)
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczyny. Dawno mnie nie było. Ciążowe zawirowania, leń i złe samopoczucie czesciowo sa powodem a częściowo lenistwo komputerowe. Wpadam zyczyć wam Wesołych Świąt i choć trochę lepszej pogody.
Wrzucam tez link do nowootwartej Klubokawiarni mojej kolezanki, bardzo fajne miejsce na zabawę dla dziecka, kawę i ploty dla mamy czy organizację urodzin. Czysto i przyjaźnie
Klubokawiarnia Mamaija – Wroclaw, Poland – Opieka dzienna / przedszkole, Kawiarnia | Facebook
 
reklama
Do góry