reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z WROCŁAWIA i okolic.

Żyrafa79 gratuluje córeczki.
A propo szpitali to jak dostałam bółi to mąż dzwonił na pogotowie i tam mu powiedzieli ze ani na kamienskiego ani na brochowie nie bylo miejsc a innych szpitali we wrocławiu nie brałam pod uwage.
 
reklama
Witam was dziewczyny.
Dawno tu nie zagladałam ale nie miałam kompletnie czasu bo.......dnia 10.04 o godzinie 11:50 urodziłam mojego kochanego synka Patryka. Waga 3700 i 58cm długi.
Teraz jestem na etapie układania sobie wszystkiego od nowa i organizacji dni, tygodni itd.

Rodziłam jednak w Brzegu Dolnym i jestem bardzo zadowolna. dzięki temu, ze to mały szpital i porodów niewiele miałam połozne i lekarza tylko do swojej dyspozycji i zajmowali się mną bardzo dobrze.
 
reklama
Cześć wszystkim jestem rodowita Wrocławianka, ale obecnie mieszkam pod WRocławiem w małej wiosce Piszkawie, w listpadzie 2006 urodziłam moją córcie Zuzankę.:-D Rodziłam na klinikach i fajnie wspominam wszystko oprocz łóżek na położnictwie:eek: pozdrawiam wszystkich:-)
 
Do góry