reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z WROCŁAWIA i okolic.

reklama
Oliwka dostała od mojej siostry sliczne trampki coccodrillo,strasznie tanio za nie dała-13,30 to w ccc o wiele gorsze były za 25zł.Oliwka wyglada w nich rewelacyjnie.
ludzie sie na nie rzucili,zreszta sie nie dziwię ,za taka cenę warto.
 
a mój Mirek jak dzisiaj spał w dzień - to mu się śnił straszny sen ( opowiedział go nam swoimi słowami) -śniło mu się, ze się topił w brzydkiej wodzie - i myśmy go ratowali - był bardzo przerażony tym snem jak go nam opowiadał
normalnie gęsia skórka mnie przeszła - bo my z Romkiem i moją mamą mieliśmy kiedyś też podobne sny w którym był Mirek i się topił - nie wiem co myśłeć o tym wszystkim :-(
 
agnes - fajnie wam też bym obejrzała "Anioły i demony" lub "Star Trek"' - ale nie mam z kim Mirka zostawić :-(
a buciki - to faktycznie fajna cena
 
a... zapomniała napisać - byliśmy u logopedy - i z Mirkiem wszystko OK
a teraz zalecenie lekarza:rofl2::

  • dużo mowić, krzyczeć, wypłupiać się i skakać
  • bawić się ciastoliną, piaskiem, kamykami itp
Mirek jest zachwycony ciastoliną - nasz dywan już mniej :-p
 
ale bym sobie jakiś fajny film obejrzała:
ostatnio oglądałam w kinie

  • lato Muminków
  • dzielny Desperado
oba filmy dostępne od "bo" - fajnie by było coś dla starszych widzó obejrześ
a byłyście - ze swoimi maluchami już w kinie????
Mirek był 2 x razy i mu się bardzo podobało

a teraz horrorów ciąg dalszy
podobny sen - o tym, ze topił się synek ( blondyn) - śnił się mojemu mężowi - z 18 lat temu ( jeszcze nie byliśmy małżeństwem)
mi jakiś czas temu też się śniło, ze Mirek się topi
i mojej mamie też się to śniło


wczoraj Mirek dobił mnie totalnie - siedział na mnie na kolankach i głaszcząc go po główce powiedziałam mu" ale się cieszę, że mam ciebie mój synku kochany" - a Mirek mi odpowiedział " Jak się utopię - to mnie nie będziesz mieć":szok:
normalnie szczena mi opadła
Mirkowi - nigdy nie mówiliśmy, zę się nam podobne sny śniły
 
reklama
ale bym sobie jakiś fajny film obejrzała:
ostatnio oglądałam w kinie

  • lato Muminków
  • dzielny Desperado
oba filmy dostępne od "bo" - fajnie by było coś dla starszych widzó obejrześ
a byłyście - ze swoimi maluchami już w kinie????
Mirek był 2 x razy i mu się bardzo podobało

a teraz horrorów ciąg dalszy
podobny sen - o tym, ze topił się synek ( blondyn) - śnił się mojemu mężowi - z 18 lat temu ( jeszcze nie byliśmy małżeństwem)
mi jakiś czas temu też się śniło, ze Mirek się topi
i mojej mamie też się to śniło


wczoraj Mirek dobił mnie totalnie - siedział na mnie na kolankach i głaszcząc go po główce powiedziałam mu" ale się cieszę, że mam ciebie mój synku kochany" - a Mirek mi odpowiedział " Jak się utopię - to mnie nie będziesz mieć":szok:
normalnie szczena mi opadła
Mirkowi - nigdy nie mówiliśmy, zę się nam podobne sny śniły
ale wiesz jak mówią w rzeczywistosci podobno sprawdza się przeciwieństwo snów :tak::tak::tak::tak::tak: ale trochę dziwne że kilku osobom sniło sie to samo :szok::szok::szok:no nie wiem co o tym sądzić.


a jesli chodzi o kino?to ja z Oliwką nie byłam.uważam że dla niej to jeszcze za wcześnie,ona jeszcze nie ma 2latek,nie wysiedzi mi tyle na krzesle :no::no::no: i będą tylko bilety zmarnowane bo po 15-20min będziemy musieli wyjść bo jej sie zachce biegac po sali kinowej.:-D:-D:-D:-D
 
Do góry