reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z WROCŁAWIA i okolic.

Marma o bardzo wysoka gorączkę miał,współczuję ci nocki ,pewnie jesteś wykończona.Oby jak najszybciej wyzdrowiał,bo jak dziecko chore i z goraczka do tego to lekko nie jest.
 
reklama
Marma współczuję nocki i życzymy zdrówka.

a ja mam coraz większą ochotę na kino, jutro jest seans dla mam leci jakaś komedia, może się wybiorę :sorry:
 
O co taka cisza :-) U nas kolejna masakryczna noc pod tytułem katar i kaszel atakują. Zapowiada się kolejny okropny dzień na dworze i siedzenie w domu. Muszę posprzątać bo teściowa przyjeżdża. No może się trochę Potworniastym zajmie a mamusia sobie odpocznie :-p
 
Marma współczuję nieprzespanych nocy i że maluszek się męczy chorobą.
Oby to szybko minęło :tak::tak::tak::tak:

miałam coś napisać wieczorkiem ale jakoś do kompa później już nie doszłam,poszaleliśmy wczoraj z M :-p:-p:-p:-p:-p:-p:-p:-p:-p

moja córa obudziła sie dzis o 5.00 :szok::szok::szok::szok::szok::szok: i nie chciała spać,myslałąm ze wyjdę z siebie :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: wziełąm ja do nas do łóżka i kazałam spać,kręciła sie ze szok,nogi zakładała nam na głowę :-D:-D:-D:-D:-D wyrabiała takie cuda ze myslałam ze już nie wytrzymam i zasnęła po 6.00 i spalismy do 9.00 wszyscy razem.


jest już 20C,słoneczko lekko sie przebija, powinno być ładnie oby tylko znów nie lało.
 
dziewczyny macie może jakieś pojęcie gdzie są u nas akie sklepy (duże)z wózkami oprócz ten na Psarach .Sama nie wiem co mam dziś ze sobą zrobić :eek:
 
a ja właśnie wróciłam ze spaceru, było bardzo przyjemnie, bo pomimo chmur ciepło i bezwietrznie :-) do kina w końcu nie poszłam, nie wyrobiłam się rano, jakoś mi zawsze do 12 czas tak szybko zleci :eek::sorry:młody ciągnie teraz cyca zaraz obiadek zrobię :-) i jakoś dzień zleci...
Arlena ja wózki kupowałam w Astrze, duży wybór jest też w galerii grunwaldzkiej ale nie pamiętam nazwy tego sklepu :sorry: aa i w hurtowni Bajka ul. Długosza 2-6:-)​
 
a ja właśnie wróciłam ze spaceru, było bardzo przyjemnie, bo pomimo chmur ciepło i bezwietrznie :-) do kina w końcu nie poszłam, nie wyrobiłam się rano, jakoś mi zawsze do 12 czas tak szybko zleci :eek::sorry:młody ciągnie teraz cyca zaraz obiadek zrobię :-) i jakoś dzień zleci...
Arlena ja wózki kupowałam w Astrze, duży wybór jest też w galerii grunwaldzkiej ale nie pamiętam nazwy tego sklepu :sorry: aa i w hurtowni Bajka ul. Długosza 2-6:-)​
ul.Długosza gdzie to jest
 
reklama
Czesc :-)
My dopiero o 14 dobilismy do domu - od rana szczepienie Filipa (pierwszy raz wydal z siebie jakiekolwiek jękniecie), potem morfologia bo dr stwierdzila ze blady i moze ma anemie - tym bardziej ze kiepsko ostatnio je (pobieranie krwi tym razem mu sie nie podobalo).
Potem jak zwykle park i plac zabaw, potem zakupki male...
Potem jak chlopaki spali to siedzialam z kolezanka na telefonie i pomagalam jej z wnioskami o przyznanie dotacji na firme...I dzien prawie zlecial - teraz czekam na M i zmykam do kosmetyczki sie relaksowac.
ARLENA - z wozkami tez np Askoty, albo Swiat Dziecka przy Factory :tak:
A ja na spacer wychodze nawet jak jest pochmurno - nawet jak deszcz zacznie padac to w koncu sa folie przeciwdeszczowe ;-)
MARMA - oby chorobsko jak najszybciej Was opuscilo...My poki co tez z katarem...
AGNES - cos ostatnio corcia wczesne pobudki Wam urzadza....;-)Ja mam ostatnio akcje z tego powodu ze Kuba zaczal wlazic Filipowi do lozka w nocy (dotychczas robil to tylko w dzien :baffled:)....i tak o 3 w nocy byl wielki ryk....
A ja tez nie pozwalam zadnych slodyczy itp jak nie zje posilku :tak:
IRMAA - hihih nie jest dane nam spotkac sie na spacerku poki co :-D...widze ze w innych godzinach wychodzimy...
GOSIEK - no to sie ladnie mialas z tymi pobudkami :eek:....a ja myslalam ze moj sie czesto budzil bo co 3 godz - i tak do roku...tylko z moj byl butelkowy...
 
Do góry