reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z WROCŁAWIA i okolic.

Gabi miło że znalazłas troche czasu aby do nas zajrzeć :tak::tak::tak::tak:
współczuję nieprzespanych nocek,wiem co to oznacza bo niedawno cały taki tydzień miałam więc wiem że nie lekko Ci :tak::tak::tak:

jesli chodzi o aerobic to niestety spasowałam,miałam poszukać ale jakoś zapomniałam na smierć o tym :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:

a ja się dzis zajadałam arbuzem :tak::tak::tak: taki słodki kupiłam ze normalnie rozpływał się w ustach,Oliwka tyle zjadła ze szok tez jej posmakował i do tego całą nektarynkę-najadła się :-):-):-):-)
bardzo się cieszę bo jakieś pół roku temu nie chciał mi tknąć żadnego owocu,były wieczne walki z nia o to a teraz proszę pieknie mi jada owoce.

zje jabłko,gruszkę,banana,arbuza,nektarynki,brzoskwinie,truskawki ale tylko w koktajlu :tak::tak::tak::tak::tak:
nie jest źle,witaminki ma :-):-):-):-):-)
kupiłam dzis maliny ale nie wim czy ruszy,zobaczymy będziemy próbować :-)
 
reklama
Wklejam - wyczytałam w necie
Mirek czasami podobnie się zachowuje:-)

Nowa Dieta-Cud Zwana Dietą Przedszkolaków. Prawdopodobnie zwróciłaś(-
eś) uwagę na fakt, że większość dwulatków jest szczupła. Teraz
przepis na ich sukces w tej dziedzinie staje się dostępny dla
wszystkich w tej oto nowej diecie. Wskazana jest konsultacja z
lekarzem przed jej rozpoczęciem, w przeciwnym przypadku będziesz się
musiał(-a) z nim zobaczyć po jej zakończeniu. Tak czy inaczej
powodzenia!


DZIEŃ PIERWSZY:
śniadanie: Jajecznica z jednego jajka, jedna grzanka z dżemem z
winogron. Zjedz dwa kęsy jajecznicy, przy pomocy palców, zrzuć
resztę na podłogę. Jeden raz ugryź grzankę, następnie rozsmaruj dżem
po swojej twarzy i obrusie. Drugie śniadanie: Cztery woskowe kredki
(obojętnie jakiego koloru), garść ziemniaczanych czipsow, i szklanka
mleka (3 łyki tylko, resztę rozlej) Obiad: Suchy patyk, dwie
dwugroszówki i jednozłotówkę, cztery łyki rozgazowanego Sprite.
Zagryzka przed snem: Rzuć grzankę na podłogę w kuchni.

DZIEŃ DRUGI
śniadanie: Podnieś z podłogi wczorajsza, grzankę i zjedz ja. Wypij
pół butelki wyciągu z wanilii albo jedna buteleczkę farbki do
kolorowania jedzenia. Drugie śniadanie: Polowe szminki w jaskrawym
różowym kolorze i garść suchego psiego jedzenia, jedna kostkę lodu,
jeśli masz na to ochotę. Popołudniową przekąska: Liż tak długo
lizaka aż się zrobi klejący, zabierz na dwór, upuść do piasku.
Podnieś i liż tak długo aż zrobi się czysty. Wtedy wnieś go z
powrotem do domu i upuść na dywan. Obiad: Mały kamyk, albo nie
ugotowane ziarnko grochu, wepchnij do lewej dziurki w nosie. Wylej
sok z winogron na uklepane ziemniaki, zjedz łyżeczką.

DZIEŃ TRZECI
śniadanie: Dwa naleśniki z dużą ilością dżemu, zjedz jeden palcami,
wetrzyj dżem we włosy. Szklanka mleka, wypij polowe, włóż drugiego
naleśnika do reszty mleka w szklance. Po śniadaniu podnieś
wczorajszego lizaka z dywanu i zliż włoski, połóż na siedzeniu
najlepszego wyściełanego krzesła. Drugie śniadanie: 3 zapałki,
kanapka z masłem orzechowym i dżemem. Wypluj kilka gryzów na
podłogę. Wylej szklankę mleka na stół i wychłeptaj. Obiad: Miseczka
lodów, garść czipsow, trochę czerwonego ponczu. Spróbuj wyśmiać
trochę ponczu przez z nos, jeśli dasz rade.

OSTATNI DZIEŃ
śniadanie: Ćwierć tubki pasty do zębów (jakiegokolwiek smaku),
kawałek mydła, oliwkę, szklankę mleka wrzuć do miseczki z płatkami
kukurydzianymi, dodaj pół szklanki cukru. Gdy płatki zmiękną, wypij
mleko, a reszta nakarm psa. Drugie śniadanie: Zjedz okruszki chleba
z podłogi w kuchni i dywanu w pokoju gościnnym. Znajdź lizaka i
zjedz go do końca. Obiad: Połóż spaghetti na grzbiecie psa, włóż
klopsy mięsne do uszu. Włóż budyń do soku i wyssij przez słomkę.
 
Czesc babeczki :-)
Cieplooooo dzis.....choc teraz cos sie zachmurkowalo troche ;-)
Kuba padl jak kawka - bylismy na dworze od 10 do 14:30.
Z IRMAA sie spotkalysmy - bylo bardzo bardzo sympatycznie i licze na wiecej spotkanek :-p
Filip jak zwykle nie spi.....jedyna drzemka trwala niecale pol godz. w wozku :baffled:
A szanowny pan maz oswiecil mnie laskawie ze wyjezdza sluzbowo na poniedzialek i wtorek.......:dry:
Kuba znow swoje malpie harce wyprawial..np wisial i bujal sie na takiej poziomej drabince, na dwoch rekach, na jednej....probowal sie przemieszczac na tym....i z takiego rozbujania skakal w piach :sorry2:
Trzeba mi na zakupy wieksze......nawet mleka do kawy nie mam......poleje ktoras? :sorry2:Zebym wiedziala ze M wyżłopal to bym se po drodze kupila :sorry2:

GOSIEK - :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
Wyglada na to ze z moim Kuba nie jest jeszcze tak zle :cool2:
AGNES - pozazdroscic corci apetytu - na owoce i nie tylko :tak:
GABI - ech nie dziwie sie ze Ci ciezko......Nie sluchaj bzdur ze jeszcze 2 lata :sorry2:...zobacz Kuba do roku sie co 3 godz,. budzil - i to bylo dlugo......takze w 2 lata nie wierze ;-)- regula czesto taka ze jak piersia przestaniesz karmic to bedzie lepiej ;-)
Zobacz - u mnie dwojeczka i noce czesto przespane - no moze z dwukrotna pobudka na siku ;-)
Z jaderkami bylismy u dr i mowi ze jest ok :tak:
A probowalas truskawek - przeciez niekoniecznie musza uczulac ...
KADIA - fajnie ze wolne juz tuz tuz, co? :-)
GOSIEK - widze ze sie "fitnesujesz" na calego :-D - my do groty tez czasem wpadamy - ze wzgledu na tarczyce...tzn zanim sie Filip urodzil (nie wiem czy az z takim maluchem mozna)

 
wrócilismy do domu o 19.30 ,Oliwka się wybiegała.tak szalała że nie zdążyłam ją złapać i wpadła mi pod huśtawkę i oberwała w głowę :szok::szok::szok::szok: ile było płaczu to już nie mówie ale dobrze że nic jej się nie stało :tak::tak::tak::tak:


aneta to żeście poszaleli na takim długim spacerze :tak::tak::tak: ja bym chyba nie dała rady z moim nicponiem tyle godzin :-D:-D:-D dlatego wychodzimy dwa razy na spacer :tak::tak::tak::tak:

a Filip tak mało Ci śpi??????? :szok::szok::szok::szok::szok::szok:

mi dziś przyszły z allegro kalosze-wreszcie :tak::tak::tak::tak: sliczne są-Fifi :-) Oliwka jest nimi zachwycona,nie chciała je z nóg ściągnąć :tak::-D:-D:-D:-D
 
agnes - ojej - straszne - współczuję urazu :-(
aneta - no wiesz korzystamy - wczoraj też basen a dzisiaj grota solna - Mirkowi się bardzo podoba
moja mama też robi z Mirkiem takie spacerki - takie po 3 - 4 godziny - ale co tam przynajmniej się nie nudzą
 
Hej!
Moje dziecko normalnie wędruje w nocy , kładę ją spać pod ścianą, a jak wychodzę i wracam żeby się koło niej juz połozyć to zastanawiam gdzie się wcisnąć, bo spi w poprzek i na środku, a łóżko mamy duze bo 2metry/ 180:szok:
Wczoraj musiałam sama się położyć pod ściana, bo tam było najwięcej miejsca, a później jak się przebudziła przeciagnęłam ja na swoje miejsce, a po chwili juz prawie spadałam z łóżka,bo prawie na mnie leżała:-):szok::szok:
Za tydzień w sobotę mam spotkanie klasowe ze średniej szkoły, nie chwaląc się ja je zorganizowałam i na poczatku bałam się,że będzie mało ludzi, a teraz nie wiem czy nie dzwonić do knajpy w której rezerwowałam stolik i dorezerwować miejsca:-). Fajnie, ze ludziska się tak zebrali, ale my zawsze potrafiliśmy sobie zorganizować nie złe imprezy:-D. Muszę się umówić do fryzjera i na pazurki, trzeba się trochę podrasować:-D
anetko Ty zawsze potrafisz podtrzymać człowieka na duchu:-), wczoraj rozmawiała z kolega właśnie ze średniej szkoły i mówi mi zebym zrobiła sobie syna, bo jeszcze trochę i córka zdradzi mnie z tata, on ma 18 miesięczną córę i mówi, ze tak jak skończyła roczek, to przylepiła się do niego i wszystko z nim robi, nawet śpi:-D.
Mi Majka też mało śpi w dzień, nawet jak babcia wychodzi na dwór, to bawi się w wózku, a zdrzemnie moze na godzinkę, za to przed spaniem nocnym potrafi zasnąć na godz.- dwie:tak:, tylko, ze nie ma kłopotu z połozeniem juz do spania nocnego, gorzej z tymi pobudkami nocnymi:baffled:
Fajnie, ze spotkanie się w końcu udało, ciekawe kiedy nam się uda znowu spotkać:confused:
Agnes, to miałaś stresa po upadku Oliwki, ale cóż, takie sytuacje są nie uniknione:-(, ale kalosze zamazały ten nieprzyjemny i bolesny wypadek:-)
Gosiek, daj jakieś namiary na to fitnesowanie, gdzie to jest i czy mają jakąś stronę internetową, a powiedz ile kosztuje taki seans w grocie solnej, bo kiedyś byłam w Jeleniej Górze i bardzo mi się podobało, moze warto powtorzyć:blink:
Pogoda dziś zapowiada się beznadziejnie, a ja po pracy z Majką na rehabilitację, zeby tyko nie padało:szok:
 
Hallo.....I znow pogoda nijaka.......zawalu dostane :angry:
Kuba oczywiscie od rana jeczy.....histeryk z niego taki jest czasem ze szok.....
Tragedia wielka byla bo nie pozwolilam mu ze soba wlezc pod prysznic....a potem bo sniadanie.....bo ubieranie....i wielki lament :confused:
M oddal nasza skode do warsztatu, zeby zrobili na cacy bo pare drobnych usterek bylo.....i raczej bedziemy sprzedawac, bo sluzbowe auto na stale dostal.
Ide sobie dzis wieczorem nowe paznockie sprawic.:tak:
AGNES - a czemu nie dalabys rady tak dlugo? :confused: Nie zajmie sie Oliwka soba jak na plac zabaw ja puscisz?
A Filip - no malo niestety, ale zwykle noce cale przesypia.....jak tak dalej bedzie to jezcze troche i wcale drzemki miec nie bedzie :shocked2:
Pochwal sie kaloszkami :-) I dobrze za malej sie nic nie stalo :tak:
GOSIEK - a pewnie korzystajcie jak daja :tak:My do tej samej groty chodzilismy
GABI - fajnie ze spotkanko zorganizowalas....Filip tez sie tak przemieszcza.....:-D I w dzien po calym pokoju tez pelza...
A nam sie uda spotkac jak tylko bedziesz miala czas i ochote - bo u mnie z tym problemu nie ma :-p
 
Własnie wróciłam z solarium :-):-):-):-)

humorek mi sie poprawił :tak::tak::tak::tak: dzis to mnie ładnie złapało:tak::tak::tak:także jestem zadowolona :-)

otworzyli nowe solarium koło mnie na Nowym Dworze na krzyżówce w tym nowym wysokim bloku koło Hali Strzegomskiej :tak::tak::tak::tak:
jest rewelacyjne.teraz maja promocję więc można korzystać tylko 0,70gr za min a za mocniejsze lampy 1zł,jest też tuba stojąca.
solarium jest bardzo nowoczesne,łózka ą nowiutkie,nowoczesne-super.w środku jest klimatyzacja,w ogóle nie czuć że jesteście pod lampami bo jak byłam gdzie indziej t na 10min to myślałam ze wyzionę tak było gorąco a tu fajny chłód i czas szybko mija .
fajne wrażenie zrobiło na mnie to że jak trzeba czekać bo dane łóżko jest zajęte to propnuja Wam za free herbatkę lub kawkę,byłam w szoku.są ygodne kanapy do siedzenia.szysciutko,przytulnie.będę teraz tam chodzić bo warto :-):-):-):-)
ale im reklame zrobiłam :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

aneta no dałabym rae tyle czasu na dworze tylko ze ja mam nieco inny plan dnia.przed 11.00 wychodzimy na 1,5-2h na dwór -spacer z zakupami,potem Oliwka idzie spać a ja w tym czasie gotuje obiad ,sptzątam itp.a popołudniu po obiedzie idziemy na długo na dwór tak 3-3,5h do wieczora,także Oliwka podwieczorek zawsze je na świerzym powietrzu :tak::tak::tak::tak:także ma dużo świerzego powietrza.
a sama na placu zabaw to jakoś nie umie się do końca sama zająć zebym mogła siąść na ławce :no::no::no::no::no:
wszędzie jej pełno,wbiega pod huśtawki jak wczoraj,na zjeżdżalnie ja asekuruje bo z nia to zawsze nie wiadomo i lubi zwiewać z placu zabaw.ona długo nie posiedzi w jednym miejscu,te place zna już od podszewki także szybko się nudzi i wymysla głupie żeczy :tak::tak::tak::tak::tak::tak:

a kaloszkami sie pochwalę tylko Oliwka usnie to zrobię fotke to później wkleje :tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak:
 
reklama
Hihi czyli spokojnie dajecie rade.....;-) Wiesz Kuba tez nie siedzi w jednym miejscu na placu zabaw, tylko ja za nim nie laze.....reaguje jak mnie prosi zeby mu towarzyszyc, jak ucieka poza plac zabaw, albo wbiega pod hustawki, no i jak zaczyna kombinowac z wspinaniem sie na ploty i barierki ;-) - ale w koncu mam tez drugiego szkraba pod opieka....
Ja na szczescie nie musze przy niczym Kuby asekurowac, bo on jest tak sprawny ze nawet jak upadnie to zwykle na 4 lapy i nie placze....ja zbytnio tez nie reaguje jak sie przewroci - ale wiadomo, dziewczynki sa delikatniejsze :tak:A uwierz mi, ze wyprawie dziiiiwne rzeczy :-D, zreszta IRMAA sama widziala :-D
No i on ladnie bawi sie z innymi dziecmi :tak:
A solarium wiem ktore...obserwowalam jak ten blok powstaje jak na nasza "budowe" jezdzilismy :tak: Oni chyba tez mieli opoznienie w realizacji tak jak tu u nas :confused: To super, ze masz fajne miejsce blisko siebie - z tymi kawkami fajnie, w wielu lepszych miejscach tak jest i mysle ze tak byc powinno :tak:
To co - bedzie super opalenizna jak widze :-) No i czekam na kaloszki - pewnie sliczne.....dla dziewczynke takie slodke te ubranka i butki :-) - lubie ogladac ;-)
 
Do góry