reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z WROCŁAWIA i okolic.

hej a ja dziś byłam z córcią na festynie 50 lecia spółdzielni mieszkaniowej metalowiec fajnie było Natalka na kucyk przejechała się za darmo było jedzenie picie dziecko mi się tak wybiegało że hej
 
reklama
arlena to fajnie że tak miło spędziliscie czas i mała swietnie sie bawiła :tak::tak::tak:

a my jestesmy na imieninach mojej mamy,bardzo wesoło jest.teraz wyszłam na chwilke bo Oliwka usypia ale jak usnie to wracam się bawić dalej.



powiem Wam szczerze ze przerażaja mnie te ulewy.znowu wszystko pozalewane,powodzie,masakra.mam nadzieje ze to sie już skonczy.
 
wstaliśmy niedawno ,patrzę przez okno a tu leje ,urwanie chmury normalnie:no::no::no:jak tu nie ma być powodzi:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: zaczynam coraz bardziej sie bać ze Śleza wyleje a ja bardzo bliziutko Ślezy mieszkam, a działki już podtopione :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

mam strasznego stracha :tak::tak::tak::tak::tak:
i jak tu wejść z dzieckiem na dwór,już dość mam siedzenia w domu :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: idzie już zwariować :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
hejka - ja tu zaglądam - ostatnio mniej - bo w końcu udało mi się skończyć sukienkę -na szydełku a teraz kończę dla Mirka kocyk ( ogromny - jak na razie wielkości łóżeczka)
no i w wolnych przebiegach robię sobie kolczyki
ale powoli będę częściej zaglądać



a te deszcze mnie już też wkurzają :angry:
 
agnes nie zaleje nas w 97roku też były potopione działki (chyba że krew ) bo tak leje że mnie to też wkurza już :wściekła/y:dziś zabrałam dziecko na spacerek szukałą ślimaków ale nie było to na mówiłam ją żeby iść na pizze i tak dzień zleciał.Tez mi się tak zdaje że nikt się nie udziela tylo my i aneta i cisza
 
agnes nie zaleje nas w 97roku też były potopione działki (chyba że krew ) bo tak leje że mnie to też wkurza już :wściekła/y:dziś zabrałam dziecko na spacerek szukałą ślimaków ale nie było to na mówiłam ją żeby iść na pizze i tak dzień zleciał.Tez mi się tak zdaje że nikt się nie udziela tylo my i aneta i cisza

krew na pewno zaleje :tak::tak::tak::tak: mnie już zalewa jak patrze przez onko a tu znów ulewa :no::no::no::no: idzie sie pochlastać.a najgorsze jest to że dzieci się strasznie nudzą w domu.nie ma to jak wybiegać się na świerzym powietrzu a tak szajba odbija :tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak:

każda zabawka juz sie nudzi ,jest na parę minut i wszystko porozrzucane ,już nienadążam sprzatać tych zabawek :no::no::no::no::no:

teraz kupuję Oliwce kuchnię z allegro,bo widzę ze jest z jej strony coraz to wieksze zainteresowanie tym tematem.ma sporo naczyć,garnków,sztućców i bawi się tym naokrągło,jeszcze to jej się nie znudziło bo trochę to dla niej nowość.
 
arlena bardzo fajne te kaloszki,podobają mi się.za ile udało ci się wylicytować?????

Moja Oliwka usnęła dzis o 20.30 wreszcie o ludzkiej porze :tak::tak::tak::tak: ale to tylko dlatego że spała w dzień niecałą godzinkę a wczoraj poszła późno spać po 22.00.mam nadzieję że pospi do rana.
 
reklama
22,50 :tak:u mnie właśnie jest w pokoju sajgon przeleciało tornado... masz teraz czas przynajmiej a mnie czeka jeszcze sprzątanie pokoju
 
Ostatnia edycja:
Do góry