reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z WROCŁAWIA i okolic.

dziewczyny poradźcie mi:
chodzi mi o kupno sandałków dla Oliwki.A mianowicie Oliwka nosi teraz sandałki o wkładce wewn 14cm i sandałki zniszczyła ale wkładka te 14cm jest na styk,paluszki już sa na samym końcu bucika.to teraz co będę kupować następne to mam kupować z wkładką 14,5 czy 15cm????

tak się zastanawiam bo boje się że jak kupię 15cm to będą za duże bo to już połowa lata prawie minęła.i nie wiem czy potykać się o nie nie będzie.i zastanawiam się nad 14,5?sama już nie wiem,mam metlik w głowie.nie wiem czy dobrze kąbinuje.

czekam na dobre rady :tak::tak::tak::tak::biggrin2::biggrin2::biggrin2::biggrin2::biggrin2:
w sklepie Bartek tak mi panie kiedyś doradziły
co do sandałków - kupuje się o 0,5 numera większe
półbuty - z zakrytymi palcami - można nawet 1 cm
ale ja byłam mądrzejsza :zawstydzona/y: i kiedyś kupiłam Mirkowi sandałki o 1 cm większe - to musiałam później drugie - mniejsze dokupić - bo po prostu potykał się o wystającą cześć
ale decyzja jest Twoja
 
reklama
Gosia tez tak właśnie myślałam :tak::tak::tak::tak: kupię 14,5 wkładkę :-)


ale duszno,nie ma czym oddychać,my dziś wstawiliśmy sobie wiatrak do pokoju bo nie szło wytrzymać :tak::tak::tak:
Oliwka teraz bawi sie wiatrakiem,nie chce zrozumiec że nie wolno,mówię do niej jak do ściany a ja dalej ciągnie do tego wiatraka
 
agnes - a ja lubię takie ciepłe klimaty :tak::szok::baffled: - ale to ja chyba jestem zboczona :confused: - bo u mnie w pracy wszyscy płaczą, że gorąco a ja się cieszę ( natomiast ja płacze jak się robi mroźno)
- zaraz idziemy z młodym do aquaparku - a potem dokupić mu kilka par krótkich spodenek
 
hej dziewczyny jestem padnieta nogi mnie bolą moja Natalia co dzień chodzi po domu w kaloszkach i nie może się doczekać kiedy wyjdzie w nich na deszcz .:-D:-D
 
cześć kobietki jak znosicie te upały bo ja nie mam już siły...
nic mi się nie chce idę chyba trochę poleżakować na kanapie....
 
cześć kobietki jak znosicie te upały bo ja nie mam już siły...
nic mi się nie chce idę chyba trochę poleżakować na kanapie....

ja kiedyś uwielbiałam upały,potrafiłam 3- 4 godz lezec na słońcu i było super a teraz czym starsza jakoś mi one dokuczają,nic mi się nie chce,ciężko mi itd
kurcze mam 27lat a gadam jak babuleńka :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

a Tobie i wszystkim mamuskom w ciąży to współczuję tych upałów bo wiem że to masakra.wiem to doskonale bo ja rodziłąm we wrzesniu więc całe lato upalne przechodziłam z brzuszkiem więc wiem że nie jest łatwo.

eedytka a puchna Ci nogi???
bo mi przy upałach puchły :tak::tak::tak::tak::tak: i to mnie wkurzało najbardziej i wiecznie tak duszno i brak powietrza


trzeba to jakos wytrzymać.ale jak było zimno i deszcze to tez się marudziło a jak upały to tez niedobrze,nigdy nie dogodzi :-D:-D:-D:-D:-D
 
puchną puchną i cała jestem taka łeee też mi się nic nie chce, troche się zdrzemnęłam i nie wiem jak bedzie w nocy ze spaniem....
 
dziewczyny byłyście już moze w tymm roku na basenie odkrytym na wejherowskiej????? dużo tam ludzi??? zastanawiam się czy się nie wybrac ale boję się zeby słońce Oliwki mi nie spiekło za bardzo.i nie wiem czy to bedzie dobry pomysł :sorry2:
 
reklama
agnes na wejherowskiej zawsze są tłumy, najlepiej tam iść od rana wtedy można znaleźć fajne miejsce do leżakowania.
My wróciliśmy z urlopu, pogoda nie najlepsza ale patrząc na to co tu było to też nie najgorsza, pochmurno, ale nie padało. Teraz mam całą masę prania, schnie tak wolno że można się pociąć :baffled: ehh
 
Do góry