reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z WROCŁAWIA i okolic.

dziekuje za mile powitanie..

poki co to przenosimy sie do Wroclawia na moje studia, a potem sie zobaczy, ale planujemy w przyszlosci kupic mieszkanko (jeszcze mi zostalo 4 lata studiow wiec wynejem to wyrzucenie kupy pieniedzy przez taki czas.. a mozna by je wydac na raty za swoje wlasne mieszkanko..) wiec byc moze jesli bedzie praca to zostaniemy na stale :D

oj poczekajcie jak maluchy zaczna wam chodzic.. szok.. moj Szkrab jak skonczyl 10 miesiecy zaczal juz sam stawiac kroczki a teraz ma etap wspinania sie na lozko, stoly, wchodzi po regale jak po drabinie.. ehh.. oczy dookola glowy trzeba miec.. stoly juz puste bo siega wszedzie :szok: takze korzystajcie poki dzieciaki spokojnie leza albo raczkuja, bo czym dalej tym gorzej hehehe..

Gabi my tez jezdzimy z Wiktorem na basen, plywak z niego jak sie patrzy i nawet kapieli wieczorem sobie nie odpusci i chlapie na cala lazienke.. a na ktory basen we Wroclawiu najlepiej zabrac Malucha?? u nas jest taki ze osobna szatnka dla rodzicow z maluszkiem, przewijak i specjalny basen z cieplejsza woda dla Szkrabow, sa jakies zajecia dla takich dzieci na tym basenie, na ktory chodzisz??

edytka w ciazy to faktycznie sie zmienia wszystko, a pogoda daje sie we znaki wiec masz usprawiedliwienie :D

milego dzionka!!
 
reklama
hej kobietki
ja też dziś cały dzień zdychałam od upału...
byłam u lekarza i zła jestem ale opisałam to na forum pażdziernikowym:) więc nie będę powtarzać........
Kręgosłup mi siada dzidzia kopie tak fajnie że wszystko boli:-p:-p:-p
muszę iśc trochę poleżec bo cały dzionek na nogach a chce jeszcze poprasować trochę jak M pójdzie spać....

Trzymajcie się dziewczyny napiszę coś jutro papa
a gdzie chodzisz do gina
witam.. mam na imie Karolina i jestem mama 13 miesiecznego Wiktorka, od pazdziernika wracam do Wrocławia na 3. rok studiow medycznych, a od wrzesnia moj szkrab idzie do złobka (o boziu.. :szok:) dlatego wlasnie wyszukałam Was ;-) Teraz od roku mieszkam w moim rodzinnym miescie Rzeszowie (tutaj tez urodzilam synka tuz po egzaminach hehe..) i znam to miasto na wylot.. a Wroclaw.. no hmm.. wiem gdzie mozna isc na impreze po udanej sesji, ale nie znam dobrego pediatry, fajnych miejsc dla dzieci i mamusiek itd. takze pewnie bede poki co miec wiecej pytan niz odpowiadac na wasze pytania, ale mam nadzieje ze mnie przyjmiecie :rofl2: pozdrawiam i zycze milej nocki!!

P.S jestem uzalezniona od forum wiec nie zdziwicie sie jak bede miec tysiac pytan na sekunde.. od razu przepraszam za przydlugi post :zawstydzona/y:
witaj
Witam!
My wczoraj byliśmy na baseniku
to Ci zazdroszczę ja nie chodze na baseny bo ja nie umiem plywać M też a z mała to nie chce mi się samej iść
 
Arlena mój lek prowadzacy przyjmuje na klinikach ale że teraz tam remont a on jest na urlopie to zmuszona byłam iść do innego i żałuję. Po niedzieli idziemy gdzieś prywatnie bo normalnie jakoś tak się zraziłam po czwartkowej wizycie w przychodni na Krętej że więcej mnie tamten lekarz nie będzie badał:no::no::no::no:
Jak macie kogoś godnego polecenia to piszcie tylko zalezy mi na usg... dzieki i miłego dzionka
 
edytka ja chodzilam na podwale do dr Wieszczka, ma humory troszke ale ogolnie jest fajny i ma usg :D no i kosztuje to tylko 5zl :D to jakies towarzystwo rozowju rodziny i to taka dobrowolna darowizna (ale wszystkie pacjentki placa oczywiscie praktycznie obligatoryjnie.. to zrozumiale..) cala ciaze moja prowadzil.

ja dzis bez malego jestem (mezus wzial go do swoich rodzicow a on w tym czasie autko cos naprawia..) wiec szaleje w domu, upieklam juz rogaliki i szykuje obiadek :D lubicie piec?? w ogole macie czas?? hehe.. ja poki jestem na dziekance to mam kupe czasu i sie uaktywniam w kuchni zwlaszcza ze to lubie.. polecam super blog mojej znajomej o wypiekach Aromat kuchni... :D pycha slodkosci!!

dobra lece odkurzac i pocwiczyc papa!!
 
edytka ja chodzilam na podwale do dr Wieszczka, ma humory troszke ale ogolnie jest fajny i ma usg :D no i kosztuje to tylko 5zl :D to jakies towarzystwo rozowju rodziny i to taka dobrowolna darowizna (ale wszystkie pacjentki placa oczywiscie praktycznie obligatoryjnie.. to zrozumiale..) cala ciaze moja prowadzil.


Kazeno masz jakieś dokładniejsze namiary?? jeśli możesz napisz mi na priva.

korzystaj z chwili spokoju;-) a te rogaliki to musza być pyszne aż mi się zachciało hihi no ale ja dzisiaj nic nie zrobię bo strasznie źle się czuję jakieś zmęczenie mnie dopadło i nie wiem dokładnie co mi jest... idę dalej leżeć...
ale deszcz leje zimno mokro i brzydko brrrrrrrr
 
edytka privek wyslany :D

poklocilam sie z mezem i siedze na kompie a on cos w TV oglada.. ehh.. nie lubie tak, ale to on powinien mnie przeprosic wiec czekam.. ale znajac mnie to zaraz sama pojde do niego.. nie umiem sie gniewac dlugo..

milego wieczoru!!
 
Kazeno dzięki za wiadomośc:)
mam nadzieję że konflikt z mężem zażegnany;-) i wszystko już jest ok:-)
Mój dziś w pracy i będzie dopiero po północy więc jestem sama i pewnie większość czasu spędzę przy kompie bo miałam prasować ale brzucho mnie coś pobolewa i twardy jakiś taki że zrezygnowałam z prasowania no chyba że wieczorem zobaczymy.
Dzisiaj imieniny Anny no i wydzwaniam do wszystkich z życzeniami bo niestety wszystkie Anny które znam mieszkaja w Szczecinie więc zostaje tylko telefon:baffled: więc rozmowy też są długie bo wiadomo każdy się pyta o dzidzię itd no i kiedy przyjedziemy i śmiać mi się chce jak po raz np piąty odpowiadam praktycznie na te same pytania no ale cóż... dobrze że mam darmowe weekendy to nie muszę się ograniczać z gadaniem:-p

Jeąli na BB są jakieś ANNY to wszystkiego najlepszego życzę!!!!:tak::tak::tak:
 
Kazeno dzięki za wiadomośc:)
mam nadzieję że konflikt z mężem zażegnany;-) i wszystko już jest ok:-)
Mój dziś w pracy i będzie dopiero po północy więc jestem sama i pewnie większość czasu spędzę przy kompie bo miałam prasować ale brzucho mnie coś pobolewa i twardy jakiś taki że zrezygnowałam z prasowania no chyba że wieczorem zobaczymy.
Dzisiaj imieniny Anny no i wydzwaniam do wszystkich z życzeniami bo niestety wszystkie Anny które znam mieszkaja w Szczecinie więc zostaje tylko telefon:baffled: więc rozmowy też są długie bo wiadomo każdy się pyta o dzidzię itd no i kiedy przyjedziemy i śmiać mi się chce jak po raz np piąty odpowiadam praktycznie na te same pytania no ale cóż... dobrze że mam darmowe weekendy to nie muszę się ograniczać z gadaniem:-p

Jeąli na BB są jakieś ANNY to wszystkiego najlepszego życzę!!!!:tak::tak::tak:
he he a ja dziś siedze i myśle czyje to imieniny bo tak wszyscy piszą na bb o imieninach dobrze że napisałaś /co do koleżanek u mnie tylko dwie wiedzą że jestem w ciąży więc mam spokuj z nudnymi pytaniami a i tak w tej ciąży się zabardzo szybko wkurzam więz po co mi to te głupie komentarze ile przytyłam a czy będzie parka itd.
 
witam :D

edytka dzieki z mezusiem ok juz :D

a ja dzis sobie kupilan japoneczki z przeceny za 30zl i buciki extra na jesien juz.. mam slabosc do butow.. chyba mam ich wiecej niz ubran hehe.. mezus nawet spokojnie zaplacil za moje zakupki :D zawsze pyta czy na pewno potrzebne mi kolejne buty.. wiec klotnia od czasu do czasu sie oplaca hhihi..

poza tym to kochane ciezaroweczki sie oszczedzajcie!! i dbajcie o brzuszki!!

arlena ja tez jak bylam w ciazy to sie irytowalam jak co chwile ktos wypytywam wiesz co bedzie, jak sie czujesz.. a teraz mamy ta przeprowadzke do Wroc i wszyscy sie pytaja co z prana meza co z mieszkaniem, a co a jak.. wrrrr... co to kogo obchodzi?? to nasze sprawy.. zawsze mowie moim bliskim ze jak bede potrzebowala pomocy to przyjde i poprosze a nie trzeba mnie spowiadac i wciskac na sile dobrych rad.. no ale pewnie wiekszosc tych ludzi chce dobrze :D

milej nocki :D
 
reklama
hi hi - moja córka to Anna
wczoraj byliśmy z nią na Harrym Poterze - tzn ja poszłam na Harrego a maż z synkiem na Potwory kontra Obcy
 
Do góry