reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z WROCŁAWIA i okolic.

bara ogromne gratulacje:-)
Marma ja chętnie bym się wybrała, ale pracuję, a z tego co słyszałam najlepiej się wybrać do aquaparku w tygodniu koło południa, bo jest luzik. Jak będę miala jakiś dzień wolny, to moze uda nam się umowić.
eedytka, jakie spotkanie, jak tu nikogo nie ma:szok:, tzn. nic się nie dzieje, dziewczyny wpadają na moment i właściwie nic nie piszą, zeby się odnieść do posta, nie dziwię się, że Agnes i Aneta nie pojawiają się już wcale.
 
reklama
cześć dziewczyny dobrze gabi powiedziała nic się nie dzieje dlatego ja tu juz nie zaglądam.bo po co napisac pare słów i tak w kółko żadnej rozmowy.no cóż.



mam pytanko dziewczyny :
mam do sprzedania pampersy bella happy 4+ (8-20kg) 50szt.jest któras chetna??????????
 
JA zaglądam i piszę. Na spotkanie też jestem chętna tylko tu taka cisza... No ale nowe dzieciaczki się pojawiają i może coś się ruszy:)
 
Agnes jednak zaglądnęłaś do nas:-). Co do pampersów, to akurat używamy 4, ale kupujemy firmy Pampers, bo z belli nam coś nie podpasowały, także ja dziękuję.
Marma ja chętna jestem na spotkanko, tylko, że w tygodniu, to pod wieczór, bo przecież ja matka pracująca:szok:, a moze takie luźne spotkanko same:confused::-)
 
Mi pasuje :) jedynie co to muszę wcześniej wiedzieć żeby sobie ten termin u mojego M zarezerwować co by min na ten dzień nie wymyślił....
 
mi teraz jeszcze pasuje praktycznie każdy termin i godzina bo jeszcze dzidzia w środku więc zabieram ją ze sobą :-p jak coś to dajcie znać co wy na to??
 
hym no to może jakoś tak przyszły tydzień lub następny? Ja proponuję kawiarnie blablacafe super miejsce. Można się sptkaći z dzieciaczkami , starsze będą się bawić i bez.

Maybebaby

co wy na to?
 
reklama
Do góry