reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z WROCŁAWIA i okolic.

reklama
No to gratulacje dla julci, pełen podziw dla was obu, chyba tez zacznę jednak tati sadzać bo już próbowałyśmy, ale brat mojego męża stwierdził ze przeginam i stwierdziłam, że może faktycznie.ale jednak spróbuję na nowo
Czytałam, że dziecko można wysadzać od narodzin! Chciałam zacząć od 4 miesiąca, ale jakoś nie starczyło mi odwagi- sądziłam, że ona ciągle będzie sikać, a ja nie wyrobię...Dziś wiem, że byłoby mi łatwiej, bo już te siuśki nie są regularne
 
Czytałam, że dziecko można wysadzać od narodzin! Chciałam zacząć od 4 miesiąca, ale jakoś nie starczyło mi odwagi- sądziłam, że ona ciągle będzie sikać, a ja nie wyrobię...Dziś wiem, że byłoby mi łatwiej, bo już te siuśki nie są regularne

a jak ma wyglądać wysadzanie noworodka czy małego niemowlaka?? na trzymaniu go nad nocnikiem:confused::confused::szok::szok::szok: chyba małe przegięcie, rozumiem, jeżeli chodzi o dziecko, które samo siedzi, no ale od narodzin:szok::szok: paranoja jakaś:no::no:
 
popieram...paranoja:) tak samo jak nie popieram nie zakładania 9 miesięcznemu dziecku pieluchy i liczenia, że zacznie o nocnik wołać:)
 
skoro wymyślili, że bez zębne dzieci mogą jeść stałe nieprzecierane pokarmy to i na nocnik można wysadzać hi hi wiecie jacy sa naukowcy :-D
Nie ma to jak zdrowy rozsądek :-) kąski jak ma się je czym odgryzać, siusianie jak dziecko umie siedzieć :-) trzeba sobie znaleźć złoty środek.
Moja teściowa wysadzała młodego jakoś od 9 miesiąca, tak na czas. tzn co godzinę np W 12 m-cu umiał już zawołać si si, a potem mu się wszystko cofnęło (koło 18 m-ca) zaczął mówić, ale przestał wołać, że chce na nocnik :-) tylko kupki robił bo z nimi miał zawsze problem i tak mu było wygodniej.
 
Nowa wita nową bo ja tu też dopiero zaczynam

Witaj DORA :) Dobrze wiedzieć że nie jest się przeżroczystym ;)

Prawie :) Musimy jeszcze popracować nad kilkoma sprawami, bo nigdy nie obchodziły mojej córki mokre gacie i mokre pieluchy, ale kupa codziennie trafia do nocnika.

Bardzo szybko startujesz z nocnikiem. Twój upór i konsekwencja liczą sie jak najbardziej, ale czy to wystarczy? Wkrótce na pewno sie przekonasz. Ja myśle ze na całkowite porzucenie pampersów chyba jeszcze za wcześnie.

Czytałam, że dziecko można wysadzać od narodzin! Chciałam zacząć od 4 miesiąca, ale jakoś nie starczyło mi odwagi- sądziłam, że ona ciągle będzie sikać, a ja nie wyrobię...Dziś wiem, że byłoby mi łatwiej, bo już te siuśki nie są regularne

Od narodzin? Czego to ludzie nie wymyślą :o

Moje dziecko jest przeciętne. Nie siusia w majtki odkad skończylo 2 i pół roku, ale za to nauczyło sie z dnia na dzień :)

Miłego wieczoru :)
 
Witaj DORA :) Dobrze wiedzieć że nie jest się przeżroczystym ;)



Bardzo szybko startujesz z nocnikiem. Twój upór i konsekwencja liczą sie jak najbardziej, ale czy to wystarczy? Wkrótce na pewno sie przekonasz. Ja myśle ze na całkowite porzucenie pampersów chyba jeszcze za wcześnie.



Od narodzin? Czego to ludzie nie wymyślą :o

Moje dziecko jest przeciętne. Nie siusia w majtki odkad skończylo 2 i pół roku, ale za to nauczyło sie z dnia na dzień :)

Miłego wieczoru :)
W końcu po to są pieluchy by dziecko sisiało ;)
Moim zdaniem 4 miesiace na nocnik to horror dla dziecka!!!
 
reklama
Podpisuje się obiema rękoma pod tym co mówi Felidae. Ja swojego zaczęłam wysadzać jak zaczął siedzieć. Grający nocnik(frajda dla dziecka, ale nauczył się oszukiwać aby mama cieszyła się jak głupia do sera :p) i siusiu po wstaniu a potem zauważone kupki. Chwila przejawu w wołaniu a potem zaczął się chować po kątach i nie dawać wysadzić. Jakoś ok 20-go m-ca nastąpił nowy przełom i chęć wołania, ponieważ też wysadzają w żłobku. Po 2 m-cach następne wycofanie bo bolała pupcia i siusiol. Teraz od m-ca woła kupę, choć zdarzają się wpadki i zaczyna wołać siusiu. A właśnie skończył 2 latka.
 
Do góry