reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z WROCŁAWIA i okolic.

reklama
cisza straszliwa, wakacje się skonczyły i wszystkim przybyło obowizkow... ale smutno że tak niewiele się tu dzieje... może jednak uda się ożywić watek?
 
hejo hejo to ja moge dalej o łóżku dla dziecka hehehhe

jeśli to ożywi:p

wiec byliśmy w tej Astrze co żeśta polecali, ale tam moga tylko tapczanik zrobić, w sumie podałam im nr i mieli dzwonic jak wycenią a juz z tydzien minął i cisza

pojeździlismy po Agatach, BRW itd. ale nic nie znaleźlismy - były, owszem ale takie na 2 metry

i kupilismy to- niedługo przyjdzie

Łóżka dziecięce Łóżko dla dzieci 180 x 80 Timi (2614408158) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

a tak to w pracy siedze i mi palce marzną tak tu ziiiimno
 
hejo hejo to ja moge dalej o łóżku dla dziecka hehehhe

jeśli to ożywi:p

wiec byliśmy w tej Astrze co żeśta polecali, ale tam moga tylko tapczanik zrobić, w sumie podałam im nr i mieli dzwonic jak wycenią a juz z tydzien minął i cisza

pojeździlismy po Agatach, BRW itd. ale nic nie znaleźlismy - były, owszem ale takie na 2 metry

i kupilismy to- niedługo przyjdzie

Łóżka dziecięce Łóżko dla dzieci 180 x 80 Timi (2614408158) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

a tak to w pracy siedze i mi palce marzną tak tu ziiiimno

Super to łózko:)
Gratulacje Stanu Blogosławionego:)
Ciekawe jak Felidae się czuje;)
 
DZiękuje :-)
JA siedze i knuję :-) wyprawę na grzybki w najbliższą sobotę... tak mnie kusza rejony Zielonej Góry, ale ja nie mobilna więc się muszę dostosować :-) a na punkcie grzybów ( zbierania) mam hopla bo jeść to niekoniecznie chyba ze w uszkach z barszczu :p i grzybowa z suszonych grzybów mniaaaaaammmm. wybaczcie ja co chwile mam jakieś smaki na jezyku ha ha ha
 
reklama
DZiękuje :-)
JA siedze i knuję :-) wyprawę na grzybki w najbliższą sobotę... tak mnie kusza rejony Zielonej Góry, ale ja nie mobilna więc się muszę dostosować :-) a na punkcie grzybów ( zbierania) mam hopla bo jeść to niekoniecznie chyba ze w uszkach z barszczu :p i grzybowa z suszonych grzybów mniaaaaaammmm. wybaczcie ja co chwile mam jakieś smaki na jezyku ha ha ha
oj uszka chyba zrobie....mam buraki mam grzybki;0tylko ochoty nabrac:)
 
Do góry