reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Dzisiaj Dzień Ojca i z tej okazji zapraszam cię do wysłuchania rozmowy, której bohaterem jest Patrick Ney. Psycholog, doradca rodzicielski, tata dwóch córeczek, urodzony w Anglii, co w tej historii ma również znaczenie ;) Posłuchaj rozmowy

    Natomiast o 17:00 zapraszam Cię na live z Agnieszką Hyży - porozmawiamy o rodzicielstwie, macierzyństwie i oczywiście o ojcostwie. O tym co robić z "dobrymi radami". Dołącz

reklama

Mamusie z Żyrardowa są????????

reklama

Mama Stacha

&Franka&Janka
Dołączył(a)
28 Grudzień 2006
Postów
4 358
Miasto
Żyrardów
Cześć, też mieszkam w Żyrardowie na Wschodzie. Nikogo tu nie znam i też mam problem gdzie chodzić na spacery :-)
Jestem "matką synów" :-) w wieku 4,5 roku i 10 m-cy.
Ktoś tu jeszcze zagląda?
 

Mama Stacha

&Franka&Janka
Dołączył(a)
28 Grudzień 2006
Postów
4 358
Miasto
Żyrardów
Ja mieszkam na Zielińskiej przy piekarni. Przed blokiem mam placyk, który jest oblegany zazwyczaj po południu przez starsze dzieciaki i najczęściej tam właśnie jestem.
A ty gdzie mieszkasz?
Widzę, że nie udało się znaleźć zbyt dużo mam z Żyrardowa na BB. Ja też kiedyś próbowałam szukać.
 

kasica212

Sanka & Samka
Dołączył(a)
20 Wrzesień 2008
Postów
2 813
Miasto
Żyrardów k.Warszawy
No jak widać wśród mam z Żyrardowa BB nie jest zbyt oblegane.
Ja mieszkam za Kauflandem na Parkingowej Pod blokiem mam plac ale częściej chodzimy gdzieś dalej bo tu rzadko kiedy są dzieci.
 
reklama

Mama Stacha

&Franka&Janka
Dołączył(a)
28 Grudzień 2006
Postów
4 358
Miasto
Żyrardów
A chodzicie gdzieś na spacery?
Ja chciałabym z Frankiem gdzieś pójść na łono natury, tudzież fajne zakupy, ale nie mam pomysłu, wszędzie gdzie chodzę jeżdżą samochody i śmierdzi spalinami, więc to wątpliwy dobroczynny spacer, park jest za daleko i też trzeba do niego iść wzdłuż ulic o największym natężeniu aut. A poza tym ja jestem człowiek stadny więc spacer polami mnie nie interesuje :-)
 
Do góry