reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie ze Stanów

witam:-)
czy sa tu jakies mamusie z chicago?
ja mieszkam w chicago 7 lat, mam coreczke 5 letnia i spodziewam sie synka,
pozdrawiam:-)
 
reklama
EvaUSA1 witaj :) z Chicago jest pawimi, ale chwilo cos to forum ucichlo, wiec nawet nie wiem czy ona tu zaglada :(. Witaj i gratulacje ciazy, zdrowka zycze.
 
EvaUSA1 witaj :) z Chicago jest pawimi, ale chwilo cos to forum ucichlo, wiec nawet nie wiem czy ona tu zaglada :(. Witaj i gratulacje ciazy, zdrowka zycze.
to prawda ze ostatnio jakos daaaaaaaawno nie zagladalam:zawstydzona/y: a jesli chodzi o lokalizacje to ja z Chicago do domu mam pewnie tyle Wama co Ty z NYC do Philadephii :) ale tak, mieszkam jeszcze w Illinois czyli najblizej kolezanki ktora zglosila sie do nas na watek co mnie cieszy bo do tej pory bylam samiutka ;-) Gdzie dokladnie w tym Chicago mieszkasz? W samym ch czy gdzies na przedmiesciach, wiosna idzie to mozna w zasadzie grzecznosciowo kawke wypic, znam wiecej mam z tych stron z ktorymi czasem sie spotykamy na placach zabaw wiec jak masz ochote to daj znac.
 
witam pawimi!
mieszkam wlasciwie prawie na przedmiesciach, jeszcze w Chicago ale na granicy z Park Ridge, blisko do des Pleines i do lotniska Ohare
pozdrawiam:-)
 
czyli mieszkasz w mojej starej okolicy sprzed 11 lat :) moj najstarszy chodzil do szkoly montessori wlasnie mieszczacej sie jeszcze w chicago ale po drugiej stronie ulicy byl juz park ridge i 10 minutowy dystans do des plaines. A jestes mobilna? tzn przypuszczam ze tak :D bo tu sie nie da mieszkac bez samochodu, zreszta mieszkasz u wylotu kolejek wiec sila rzeczy jestes w stanie sie poruszac. My sie czesto spotykalysmy w Lake Zurich - bo to tak mniej wiecej polowa dla kazdej z nas ale nie wiem jakie plany sa na kolejna wiosne. W kazdym razie bedziemy w kontakcie i jak wyrazisz ochote to zawsze mozemy sie spotkac w ramach wymiany matczyno-forumowej ;-) Pozdrawiam!
 
Witam!
Jak widzę to forum obcichło znów-szkoda!! Ale takie moje szczęście jak sierota do tańca:-)
Ja jestem z Chicago,jak widać spodziewam się dziecka i jak szczęscie dopisze może znajdę tu koleżankę!
 
no popatrzcie tyle lat susza taka i nagle az dwie "chicagowianki" na watku. Kochana z tym tanczeniem to jest tak ze w koncu zawsze cos sie wytanczy. Licza sie checi a skoro piszesz ze kolezanki szukasz to sa szanse ;-) Opowiadaj skad jestes dokladnie z tego chicago i czys mobilna to ja wprawdzie tydzien wolami do chicago ale mozna skombinowac jakas kawe (bezkofeinowa dla Ciebie of course ;-) ) Mam nadzieje ze sie w koncu ociepli....to wypelzniemy jak ta stonka, niestety ale rok temu o tej samej porze bylo conajmniej 20 stopni wiecej.
 
hehe pawimi pamietam, bo sie Pola urodzila i kortki juz jej nie potrzebowalam, a dzis jeszcze w zimowej czapce wychodzi. Co wogole u Ciebie slychac?

Lena witaj i gratulacje :) moze akurat sie watek odswiezy i znowu bedzie wesolo :)
 
Wama a no nic wielkiego nie slychac, tej paskudnej zimy sie nie mozemy pozbyc, dzieci maja spring break a tu zimnica taka, dzis Vincent nie dosc ze w kurtce zimowej, czapie to jeszcze po rekawiczki do domu wrocil bo mu raczyny zmarzly. Przegladalam fotki rowno sprzed roku..
bo za dwa dni mamy kwiecien juz:tak:




 
reklama
Do góry